Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Справа «Експресу»: Керівник податкової Львівщини засудив поведінку підлеглих
Голова ДПА у Львівській області Костянтин Зінкевич засуджує поведінку своїх підлеглих під час зустрічі із редактором газети «Експрес» Ігорем Починком 12 квітня 2010 року.

Про це Зінкевич сказав сьогодні, 16 квітня, на прес-конференції.

Працівникам податкової служби не личило так поводитись, зазначив він.

«З моральної точки зору працівники податкової повели себе не належним чином», — сказав голова ДПА Львівщини.

Зінкевич повідомив, що 14 квітня видав наказ №180 про проведення внутрішнього розслідування обставин інциденту 12 квітня.

Матеріали розслідування податкова передасть у прокуратуру для того, щоб та зробила остаточні висновки щодо дій працівників податкової міліції.

Зінкевич розповів, що одразу після інциденту редактор «Експресу» Ігор Починок зателефонував до нього і попросив зустрітись. На зустрічі Починок продемонстрував відео-запис того, що відбувалось на початку тижня під податковою.

«Він сказав мені, що це відео з’явиться в Інтернеті. Я відповів, що це їхнє повне право», — зазначив Зінкевич.

Нагадаємо, 12 квітня 2010 р. було застосовано привід до колишнього головного бухгалтера ТзОВ «Видавнича група «Експрес» Андрія Вея.

Того ж дня біля адмінбудинку ДПА у Львівській області між Андрієм Веєм (підозрюваний у кримінальній справі, порушеній за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 212 КК України – несплата податків в особливо великих розмірах), редактором газети «Експрес» Ігорем Починком (проходить як свідок у справі), групою журналістів та працівників податкової міліції, в т.ч. старшого слідчого В.Мельника стався конфлікт, який завершився бійкою.

Кримінальну справу відносно головбуха «Експресу» податкова порушила у березні 2010 року. Податківці підозрюють його в умисній несплаті 2,6 млн. гривень податку на прибуток. Цю суму «Експресу» донарахували у 2005 році. Видавнича група намагалась її оскаржити, проте суди чотири рази виносили рішення на користь податківців.

В суді «Експрес» пояснював, що суму податку йому донарахували неправомірно, оскільки він користується пільгами суб’єкта СЕЗ «Яворів», однак, як відомо, законом про держбюджет 2005 року усі пільги в СЕЗах були скасовані і до цього часу їх не не було відновлено.

 
«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 16.04.2010 13:34
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися