Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


СТ “Іллічівське” увішло до двадцяти найбільших учасників страхового ринку України
ПРЕС-РЕЛІЗ
20.01.2010


З приблизно ста активних учасників страхового ринку, що увійшли в аналітичний звіт "Страховий ринок України: погляд у майбутнє” компанії ДАГДА, СТ "Іллічівське” зайняло 18-ту позицію. Рейтинг компаній було створено на основі порівняння таких показників, як об’єм валових премій і виплат, платоспроможність і ліквідність, рівень зовнішньої підтримки та ступінь відкритості найбільших українських компаній.

Зокрема, за 12 місяців 2009 року СТ "Іллічівське” зібрало 105 млн. грн. страхових платежів, що на 29,6% більше аналогічного періоду 2008 року (81,01 млн. грн.). Обсяг страхових виплат, здійснених СТ "Іллічівське” за 2009 рік, склав 45,8 млн. грн., що на 29,7% більше аналогічного періоду попереднього року.

За словами директора СТ "Іллічівське” Юрія Гришана, домогтися таких результатів у період загального падіння ринку компанія спромоглася завдяки жорсткому підходу до процесу планування та контролю витрат. У компанії було сформовано групу антикризового управління, впроваджено заходи з постійного моніторингу та усунення основних загроз.

"Утім, ми не гналися за високими показниками за будь-яку ціну, – зазначає Юрій Гришан. – Ми відповідали за своїми зобов’язаннями перед усіма нашими клієнтами. І тому змогли успішно вирішити найскладніше завдання страхового ринку – завоювати довіру клієнтів, кількість яких постійно збільшується, незважаючи на кризу.”

За словами директора СТ "Іллічівське”, значну увагу керівництво компанії завжди приділяло питанню збалансованості портфеля. Зокрема, частка найбільш ризикових видів страхування, таких як КАСКО та ОСАЦВ, у портфелі СТ "Іллічівське” складає не більше 25%.

Довідка

ЗАТ «Страхове товариство «Іллічівське» створено у 1997 році. Станом на січень 2010 року компанія має ліцензії на здійснення 15 видів добровільного та 9 видів обов’язкового страхування. Товариство є членом Правління Ліги Страхових організацій (ЛСОУ), Моторного (транспортного) страхового бюро України, Українського сільськогосподарського страхового пулу, Українського ядерного страхового пулу.

Контактна особа:
Галина Венгріна
Телефон: (44) 207-01-80
http://www.illichivska.com.ua
Категорія: Економіка | Опубліковано: 25.01.2010 16:58
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися