Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Стали відомі імена переможців конкурсу «Репортери надії»

 

 

Ілюстрація: «Наш Репортер»


Сьогодні, 28 вересня, у Львові оголосили переможців конкурсу «Репортери надії в Україні».

 

 

Так, у номінації «Суспільство» перемогла Тетяна Кирпа (газета «Гривна», Херсон), у номінації «Економіка» — Інна Завгородня («Український тиждень», Київ), у номінації «Культура» — Оксана Сенишин (ТРК «Люкс», Львів), у номінації «Регілія» — Ірина Матвієнко (телестудія «Vita Graf», Київ).

Львівській журналістці Оксані Сенишин перемогу приніс сюжет про паралізовану жінку, яка, попри важку хворобу, не занепала духом і займається вишивкою.

Оксана Сенишин, журналіст ТРК "Люкс"

«Прес-Центр» вітає Оксану Сенишин з визнанням.

Як повідомлялось раніше, автори журналістських публікацій, які вибороли у конкурсі перші місця в своїх номінаціях, отримають грошові винагороди у сумі 3000 гривень.

«Репортери надії в Україні» – це конкурс на найкращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень», тобто не лише представляє важливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді і показує шляхи вирішення проблем та спонукає людей до дій.

Загалом в конкурсі взяло участь 800 робіт, в т.ч. понад 250 конкурсних матеріалів надіслали журналісти, а ще близько 600 робіт відібрали студенти Магістерської програми екуменічних наук.

Кожен конкурсний матеріал тричі оцінили і зрештою відібрали до фіналу 45 робіт, з них у номінації «суспільство» — 13 робіт, «культура» — 11, «регілія» — 10, «економіка» — 11.


«Прес-Центр»

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 28.09.2011 18:08
Ключові слова: Репортери надії, конкурс, ТРК Люкс, переможці, Оксана СенишинУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися