Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Stattitablohy.ezreklama.com – один рік потому

ПРЕС-РЕЛІЗ

21.01.2010

 

 

Stattitablohy.ezreklama.com – один рік потому: 4686 відвідувачі, переглянено 11970 сторінки, помірно високе зацікавлення читача змістом веб-сайту

 

«На сьогодні, за перший рік роботи сайту, при опублікованих лише 508 статтях та блогах, Stattitablohy.ezreklama.com відвідало 4686 осiб і ними переглянено 11970 сторінки. Ми вважаємо, що це завдяки „відчутно якісному читанню”,  що сприяє лояльності відвідувачів та їхньому поверненню на сайт», -- йдеться у святковому прес-релізі EzReklama. У кількісних показниках це означає, що якщо час, проведений на сайті окремо взятим відвідувачем,  менший 60 секунд, це вважається „низьким зацікавленням”; від 61 секунд і до 5 хвилин  --  "помірним зацікавленням" і більше 5 хвилин – високим зацікавленням". Показники, продемонстровані читачами нашого веб-сайту,  відносяться до помірно високої категорії, що свідчить про досить високе зацікавлення його змістом.

 

Річна статистика Site Мeter (лічильник відвідування) показує, що середня тривалість перебування на сайті – 3,08 хв. Щодо географії проживання наших відвідувачів, то за даними іншого лічильника – StatCounter на даний час це – 66,6 %  користувачі з України, 28,6% з Канади, 2,2% -- Російська Федерація. Решта 2,6% з інших країн.

 

«Щодо можливостей та особливостей обслуговування клієнтів, то веб-сайт відрізняється від звичайних каталогів для статей і блогів»,  розповідає власник та оператор сайту. «Веб-автори мають можливість самі обирати стиль  для своєї публікації. Вони можуть опублікувати статтю або блог, написану офіційним або розмовним стилем,  навіть не переходячи на інший сайт. І для такої статті або блогу не потрібно додаткових наочних засобів, щоб не видаватися «сухою».  Наш редактор WYSIWYG (звучить, як візівіґ) —акронім від What You See Is What You Get (англ.. що бачиш, те й отримуєш (Вікіпедіа) дозволяє легко створювати таблиці, завантажувати ваші фото, а також відео з YouTube. Завдяки цим функціям для наших користувачів відкривається багато можливостей», продовжує власник сайту. Читачам добре знати, що у рубриці «Корисні поради/ Інструкції» існує стаття під назвою «Як опублікувати статтю або блог на цьому сайті», і, звичайно, працівники сайту радо нададуть технічну допомогу кожному, хто напише на електронну пошту.

 

Час від часу, працівники сайту перекладатимуть деякі статті та блоги для англомовних читачів на сестринському сайті Articlesandblogs.ezreklama.com .  Також на сайті Stattitablohy.ezreklama.com ви знайдете  кнопку для перекладу тексту іншими мовами, що дуже зручно для відвідувачів з інших країн. І, запевняємо вас, нею користуються! 

 

Справді, непогано, як для  двох новaчків, які просто роблять те, що їм подобається.  Це досить таки великий діапазон можливостей, які інші веб-каталоги статей та блогів не пропонують своїм користувачам.

 

Нижче подано статистику відвідування сайту відповідно до країни проживання і  дійсну та передбачувану на майбутнє кількість відвідувачів та перегляд сторінок. Дані люб`язно надано EzReklama.com.

 

Примітка: Всі статистичні дані зібрано Site Мeter і Statcounter – програмaми, що здійснюють спостереження за відвідуванням сайтів.

 

 

Контактна інформація:

EzReklama

Email: admin@ezreklama.com

Категорія: Економіка | Опубліковано: 21.01.2010 17:28
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися