Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Суркіс стане партнером Коломойського у володінні 49% «Студії «1+1»

Президент ФК «Динамо» Ігор Суркіс стане партнером співвласника Приватбанку Ігоря Коломойського у володінні 49%-вою часткою у групі телеканалів «Студія «1+1».

 

Про це повідомили в медіа-холдингу Central European Media Enterprises Ltd. (CME), передає «proUA» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

 

«Нашим партнером є І. Коломойський, і він буде власником контрольного пакету акцій компанії, яка буде мати 49% в групі  «Студія «1+1». У компанії також будуть міноритарні акціонери, і один з них - І. Суркіс», — сказала віце-президент з корпоративних комунікацій компанії Романа Томасова.

 

При цьому вона зазначила, що CME не будує партнерських відносин безпосередньо з Суркісом.

 

Нагадаємо, минулого тижня Антимонопольний комітет України видав дозвіл компанії Alstrom Busines Corp. (Британські Віргінські о-ви), яку контролює І. Коломойський, на отримання контролю над ЗАТ «Телекомпанія «ТЕТ» і ТОВ «Телекомпанія «ТЕТ-Продакшн». Крім того, І. Суркіс, формально в даний час володіє 24,99% акцій ЗАТ «Телекомпанія «ТЕТ», отримав дозвіл на отримання частки в Alstrom Busines Corp у розмірі більше 25%.

 

Astrom Busines Corp. є суб'єктом угоди між І. Коломойським і CME. Відповідно до домовленості, досягнутої на початку липня 2009 року, холдинг передасть Alstrom Busines Corp. 49%-у частку в кіпрській структурі CME Cyprus, що володіє телеканалами «Студія «1+1 » та «Кіно» в обмін на $ 100 млн. готівкою і 100% «ТЕТ», який буде інтегрований до групи «1+1». Трансакція повинна бути завершена до кінця 2009 року. Крім того, в угоді І. Коломойський, який володіє в даний час близько 4% CME, обумовив опціон з викупу 51% частки СМЕ Cyprus за $ 300 млн. готівкою.

 

На початок 2009 року, крім Суркіса, акціонерами ЗАТ «Телекомпанія «ТЕТ» були Поліна Ковалик (25,002% акцій), ТОВ «Інвестпроект» - 19,9992%, Suniflon Holding Limited - 10,0006%, Shonest Investments Limited (обидві - Британські Віргінські острови) - 19,9992%.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 18.11.2009 11:02
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися