Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


«Свободівець» Михальчишин судитиметься із Zaxid.net
Юрій Михальчишин, заступник голови ЛОО ВО «Свобода», один з кандидатів у мери Львова, має намір подати до суду на інтернет-видання Zaxid.net.

Про це він заявив у коментарі інтернет-виданню «Гал-інфо».

На думку Михальчишина, видання завдало його честі, гідності та діловій репутації шкоду, опублікувавши інформацію про те, що його батько Андріян Богданович Михальчишин відмовився від українського громадянства.

«Була поширена абсолютно неправдива інформація про те, що мій батько, начебто, відмовився від українського громадянства. Таким чином ця інформація проектувалася на мене з погляду якоїсь уявної непатріотичності та зради національних інтересів і тому подібне. Я це розцінюю як, на жаль, традиційний для України, брудний прийом неконкурентної політичної боротьби. І звичайно ж, ми з батьком будемо звертатися з позовом до суду на відшкодування витрат, завданих честі, гідності та діловій репутації», – сказав Юрій Михальчишин.

За його словами, звернення до суду є вимушеним, але потрібним кроком.

21 жовтня 2010 року політичний журналіст Zaxid.net Данило Мокрик у своєму блозі, розміщеному на тому ж Zaxid.net, написав, що батько Юрія Михальчишина у 1999 році позбувся українського громадянства, отримавши словенський паспорт. При цьому журналіст посилається на відомості «Вікіпедії».


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 16.11.2010 19:39
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися