Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Культура


Театр ім. М. Заньковецької відкриває 94-й театральний сезон
ПРЕС-РЕЛІЗ
25.08.2011


Завершується період відпочинку та подорожей, відпустки добігають свого кінця і львів’яни повертаються до рідного, чарівного міста, щоб з новими силами увійти в робочий процес. Добігають кінця канікули і у Заньківчан.

8 вересня 2011 року Національний театр ім. Марії Заньковецької офіційно відкриває 94-й театральний сезон. Вистава, яку буде запрезентовано глядачеві, особлива не тільки за своїм змістом, але й інтерпретацією. Своєрідне поєднання історії українського народу із звичайним, побутовим життям. «Незважаючи на все: негаразди, біди, хвилі щастя, народження та смерті – життя продовжується»,- сказав режисер вистави н. а. України Федір Стригун, коли розповідав про свій задум. Справді, «Невольник» М. Кропивницького за однойменною поемою Тараса Шевченка - голос, що лунає з глибини віків, така собі машина часу, що змушує нас не забувати, але продовжувати йти у перед.Вересень, ще теплий місяць, який ловить відлуння літнього Сонця. Теплом своїх променів цього місяця зігріватиме з. а. України Любов Боровська, яка святкуватиме ювілей. До цієї визначної події заплановано ряд заходів, зокрема бенефіс актриси у ролі Агафії Тихонівни з вистави «Одруження» М. Гоголя. Вистава поставлена жінкою для чоловіків, які бояться зробити крок. Режисер вистави, народна артистка України Алла Бабенко, достеменно знає, що означає «сміливий вчинок», який може змінити все життя.

Осінь приготувала багато сюрпризів для львів’ян та гостей міста: одним з них стане перша прем’єра 94 театрального сезону. Немає в світі більшого дива за жінку, адже Бог створив її, щоб світ врятувала краса. Чуттєва історія про божевілля серед блакитних пелюстків – «Блакитна троянда» Лесі Українки. «Жінка – це символ, амулет, що притягує чоловіків. Ми зможемо побачити різні жіночі втілення: жінка-матір, жінка-друг, жінка-дружина, жінка-коханка та жінка – кохана. Вільна жінка, яку не стримують межі та жінку – рабиню свого стану, походження, суспільства…» - розповідає про свою виставу режисер н. а. України Таїсія Литвиненко. І це не дивно, адже «Блакитна троянда» - це історія про втілення жінки у ритмі танго.

Звісно, що осінні ритми тільки розпалять жар. Цього сезону очікуйте велику кількість несподіванок, цікавих подій та неймовірних прем’єр. Слідкуйте за життям Заньківчан на офіційному сайті театру www.zankovetska.com.ua


Олеся Галканова
Керівник бюро (прес-служба, сайт, PR)
НАУД театр ім. М. Заньковецької
Категорія: Культура | Опубліковано: 25.08.2011 18:52
Ключові слова: театральний сезон, Марія Заньковецька, театр, Невольник, Олеся ГалкановаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися