Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Культура


Театр ім. М.Заньковецької запрошує на прем’єру вистави «Вода життя»
ПРЕС-РЕЛІЗ
07.05.2012


19 та 20 травня о 18:00 у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької відбудеться прем’єра вистави «Вода життя».

Режисер-постановник – н. а. України Г. Шумейко
Художник-постановник – з. д. м. України Л. Боярська
     
Запрошуємо львів’ян та гостей міста на весняну прем’єру Заньківчан.

Життя – плинне, воно стікає, як вода. У кожного своя доля та свій шлях. «Вода життя» - це історія про те, яким є сучасний світ, про його проблеми, успіхи та поразки, про круті повороти долі та неймовірні сплетіння ситуацій. Як зазначає режисер вистави н. а. України Григорій Шумейко: «Тема, ідея, сюжет – відповідають на численні запитання та пошуки сучасного покоління. Як жити? Які цінності мають бути у кожного з нас? Що сповідувати? У будь-якому випадку ми обираємо самі ким стати».

Вода життя

Постановка цікава ще й тим, що автором тексту є Валерій Шевчук – видатний сучасний український письменник та літератор. «Вода життя» - це його спроба інсценізувати власну повість про відомого музиканта та його сімох тітоньок.
У кожного персонажа вистави свої погляди на життя, на світ та його сприйняття. «Усі герої прагнуть добра, адже ця потреба ніколи не може зникнути у людини. Дбати про інших, приносити користь – ось мета героїнь. Туга за нездійсненним, невимовний жаль до ідеалу життя та відчуття родинного коріння», - розповідає про ідейне навантаження вистави її режисер.
«Вода життя» - це абрис минущості життя, який відкриває завісу і показує, якою важливою для кожного з нас є родина та родинні зв’язки.


Олеся Галканова
Керівник бюро (прес-служба, PR, сайт)
НАУД театр ім. М. Заньковецької
Категорія: Культура | Опубліковано: 07.05.2012 14:28
Ключові слова: театр Заньковецької, прем'єра, Вода життяУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися