Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Телеканал «24» висунув застереження відносно логотипу нового телеканалу «Інфо24»
Телевізійний канал новин «24» висунув застереження проти використання у логотипі нової компанії цифросполучення «24»

Про це повідомила Нацрада з питань телебачення і радіомовлення.

Генеральний директор Телевізійного каналу «24» (ЗАТ ТРК «Люкс») Роман Андрейко звернувся з листом до Нацради, в якому просить врахувати висновки атестованого судового експерта про застереження стосовно використання в назві нового телеканалу, який нещодавно звернувся до Національної ради із заявою про видачу ліцензії на супутникове мовлення, та його знакові  цифросполучення «24».
 
Як зазначає пан Андрейко: «Висновки базуються на аналізі знаку «Інфо24», використання якого могло би ввести в оману споживачів послуг (глядачів) в Україні, оскільки цей знак та знак «24 новини», який зареєстрований нашою компанією та використовується під час здійснення телевізійного мовлення, є схожими за ступенем змішування настільки, що їх можна сплутати».
 
Крім цього, в листі наголошується на тому, що «використання цифросполучення «24» в поєднанні із словами, що за семантичним змістом тотожні значенням «інформація» або «новини», аналогічно може вводити в оману споживачів послуг (глядачів)».
 
Висновки судового експерта Пейкрішвілі М. Ш.  щодо схожості  знаків для товарів і послуг «ІНФО24» та «ИНФО24»  зі знаком ЗАТ «Телерадіокомпанія «Люкс» – «24 НОВИНИ»  та можливості уведення в оману споживачів щодо особи, яка надає послуги, додані до листа і мають бути враховані регуляторним органом.

Детальніше про скандал із логотипом читайте на «Телекритиці».


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 24.06.2011 17:39
Ключові слова: інфо24, 24 новини, застереження, Роман АндрейкоУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися