Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Топ-10 економічних подій-2009 у Львові та області за версією видання «Вголос»
Найважливішою подією в економічному житті львівського регіону минулого 2009 року було підписання регіональної угоди між Львівською областю та Кабінетом Міністрів України.

Про це йдеться у рейтингу «Топ-10 економічних подій-2009 у Львові та області», який підготувало інтернет-видання «Вголос».
 
На другому місці у рейтингу – епідемія грипу, яка викликала ажіотажний попит на ліки та продукти харчування, що використовуються у народі для лікування грипу та застудних захворювань. На третьому місці – закон про заборону грального бізнесу.

Також у десятку найважливіших економічних подій минулого року «Вголос» вніс початок масштабної реконструкції аеропорту «Львів» (4 місце), здійснення Львовом облігаційної позики на суму 300 млн. грн. на підготовку до Євро-2012 (5 місце), рішення Львівської міської ради щодо обмеження продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів (6 місце), приватизація готелю «Львів» (7 місце), проведення конкурсу на будівництво підземних паркінгів у Львові (8 місце), отримання кредиту ЄБРР на розвиток львівського електротранспорту (9 місце), провал земельних аукціонів (10 місце).

Редакція «Вголосу» зазначає, що рейтинг формувався шляхом суб’єктивної оцінки важливості тієї або іншої події.
Категорія: Львів | Опубліковано: 25.01.2010 12:31
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися