Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


ТРК «Люкс» запускає у Львові «Радіо 24»
1 березня на частоті 102,1 МГц у Львові розпочне мовлення нова радіостанція «Радіо 24», що належить ТРК «Люкс».

Про це повідомив генеральний директор ТРК «Люкс» (канал «24» і радіомережа «Люкс ФМ») Роман Андрейко, передає «Телекритика».

Цю частоту виграла на конкурсі Нацради у квітні 2010 року ТРК «Праймедіа», яка має тісні «родинні» зв'язки з ТРК «Люкс». Радіостанція вже почала мовлення в пілотному режимі під позивним «Український формат».

«Це буде інформаційно-музична станція з унікальним форматом: випуски новин виходитимуть кожні 15 хвилин: в рівній годині, на 15-й, 30-й і 45-й хвилині», - розповів пан Андрейко. Тривалість щогодинного випуску новин становитиме 5-6 хвилин, решта - удвічі коротші. При цьому, в рівній годині і на 30-й хвилині новини будуть суспільно-політичні, а на 15-й та 45-й хвилині - пізнавально-тематичні (економіка, спорт, культура).

У проміжках між випусками новин звучатиме музика формату AC - adult contemporary (сучасна музика для дорослих людей).

Також в ефір виходитиме щоденне вечірнє ток-шоу (о 18:30) на актуальну тему з гостем у студії тривалістю година-півтори. Вестимуть ток-шоу Наталія Кондратенко і Марта Більська (програмний директор станції).

Радіостанція орієнтована на дорослих чоловіків віком 25-45 років. «Це люди, які люблять дивитися і слухати новини, люблять пізнавальну інформацію та хорошу музику кінця 80-х-90-х і сучасну», - описав аудиторію «Радіо 24» Роман Андерйко.

Також керівник радіокомпанії розповів, що на «Радіо 24» не буде традиційних ведучих-діджеїв, а в ефір виходитимуть лише ведучі новин і журналісти. «Ми набрали нових людей, незашорених, незіпсованих, без деформацій роботи на попередніх радіостанціях», - додав Роман Андрейко.

Інформаційною службою «Радіо 24» керуватиме Ольга Боровець, яка до цього очолювала службу інформації радіо «Люкс ФМ» у Львові.

Зі слів Романа Андрейка, інформаційна служба радіостанції випускатиме як ексклюзивні львівські новини, у тому числі з прямими включеннями, так і користуватиметься продуктом телеканалу «24». «Радіостанція використовуватиме всі доступні джерела інформації. Половину з них становитиме те, що верстається на каналі "24"», - зазначив він.

Компанія планує вийти і в інші міста: ТРК «Праймедіа» братиме участь у конкурсі на 111 вільних частот, оголошеному в Нацраді, на який подає до десяти заявок.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 25.02.2011 15:47
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися