Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


ТРК «Львів» зануриться у новини з головою
ТРК «Львів» (раніше «12 канал») у перспективі нарощуватиме кількість випусків новин.

Про це повідомив генеральний директор Львівської обласної державної телерадіокомпанії Микола Шевчук сьогодні, 25 грудня, на прес-конференції з нагоди 55-річчя ЛОДТРК.

В ідеалі Шевчук хоче, щоб новини на телеканалі виходили щогодини. У такому режимі телеканал працював під час виборів до Верховної Ради-2012 і, як зазначив гендиректор, «результат підтвердив, що в цьому напрямку потрібно рухатись».

Наразі випуски новин «Вісник» виходять на каналі 5 разів на день.

Шевчук повідомив, що, відповідно до нової концепції, що передбачає посилення інформаційної складової мовлення, в ЛОДТРК відкрили нове приміщення для служби новин (ньюсрум), яке може вмістити майже утричі більше журналістів. Також добрали нових репортерів і шукають ще людей на вакантні місця.

На переконання Миколи Шевчука, інформаційних приводів, аби заповнити всі випуски новин, достатньо. У цьому він переконався, спостерігаючи за роботою нещодавно запущеного сайту Львівського телебачення — www.lviv.tv.

Шевчук підсумував, що тепер у розпорядженні ЛОДТРК є телеканал, радіо, новинний інтернет-ресурс та прес-центр (на вул. Кн.Романа, 6). Відтак, вважає, у компанії є передумови, аби рухатись у напрямку конвергентної журналістики. «Журналісти радіо, телебачення і інтернет-порталу — це має бути одна команда», — сказав він.

Як повідомлялось, Львівська ОДТРК перейменувала «12 канал» на ТРК «Львів».

Микола Шевчук очолив ЛОДТРК у липні цього року.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 25.12.2012 16:44
Ключові слова: вісник, 12 канал, Микола Шевчук, ТРК Львів, ЛОДТРК, новини, конвергентна журналістикаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися