Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Туристичний інтернет-каталог Karpaty.info з’явився у соціальних мережах
Відтепер користувачі Livejournal, Facebook і Twitter матимуть нові  «майданчики» для спілкування на теми відпочинку і подорожей Карпатами і Західною Україною: це жж-спільнота, група у  Facebook і twitter-екаунт, започатковані туристичним інтернет-каталогом www.karpaty.info.

– Ставимо собі за мету розповідати українським та закордонним користувачам про те, що складно втиснути у формат нашого офіційного сайту: це і корисна інформація про відпочинок у Карпатах та в Західній Україні, різноманітні поради, дискусії про проблеми, які постають у нашій роботі чи в українському туризмі в цілому, це і розповіді про те, чому ми любимо Карпати і чому любимо те, що робимо, – розповіла керівник проекту Karpaty.info Ганна Сидоренко. – Хочемо об’єднати тих, хто цінує відпочинок в Україні і хоче бачити його цікавим, екологічним, доступним.

За словами Ганни Сидоренко, Karpaty.info у соцмережах – не комерційний, а радше соціальний проект, свого роду «інтернет-помічник» для тих, хто збирається відпочивати у Карпатах чи, навпаки, вже відпочив там і хоче поділитись враженнями з українською інтернет-спільнотою.

– Навіть якщо це буде критика в бік готельного бізнесу чи нарікання на інфраструктуру – про це варто говорити, обговорювати, звертати на проблему увагу і пропонувати шляхи її вирішення, – додає Ганна. – Бо, на наше переконання, лише разом можна щось покращити.

***

Спільнота у ЖЖ - http://community.livejournal.com/karpaty_info

Назва групи у Facebook - Karpaty.info

Твітер - twitter.com/karpaty_info


Press-centre.com.ua
Категорія: Україна | Опубліковано: 29.07.2010 10:17
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися