Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


У 2010-му Beeline приступить до комерційного використання послуги інтернет-телебачення

На початку 2010 року оператор звязку Beeline планує розпочати комерційне використання послуги інтернет-телебачення «Beeline TV»

 

Про це повідомив «Прес-Центр» технічний директор «Білайн» в Україні Дмитро Микитюк.

 

«На початку майбутнього року у нас є плани по виводу цієї послуги на ринок», — сказав він.

 

Новою послугою спочатку зможуть користуватися абоненти, які отримують виділений інтернет під ТМ «Beeline інтернет вдома» у Києві.

 

«Якщо ми відчуємо, що на цю послугу на нашій мережі є попит, то питання про надання цієї послуги в 9 містах (в т.ч. у Львові. – «Прес-Центр»), де зараз надаються послуги під ТМ «Beeline інтернет вдома» — це питання одного-двох місяців», — повідомив Микитюк.

 

В середині грудня Beeline оголосив про запуск в Україні послуги «Beeline TV», в рамках якої абоненти «Інтернет вдома» можуть безкоштовно дивитись трансляцію 30 національних телевізійних каналів.

 

Як зазначив Дмитро Микитюк, послуга поки що надається в тестовому режимі, і лише в Києві. «Для того, щоб відтестувати можливості нашої мережі, внести необхідні точні налаштування, скажемо так, маршрутизацію того ж ІР-трафіку по мережі FTTB, ми протягом двох місяців надаємо тестові послуги для наших співробітників, які, скажімо так, виступають в ролі піддослідних кроликів. Це дозволяє нам отримувати всю необхідну інформацію і виводити вже більш, скажемо так, готову послугу, не сиру», — сказав він.

 

«Beeline TV» використовує технологію IPTV для доставки відеозображення від провайдера до кінцевого користувача. Це дозволяє передавати телевізійні канали по тому ж кабелю, що й інтернет. Телеканали при цьому можна дивитись як на моніторі компютера, так і на екрані звичайного телевізора.

Категорія: Україна | Опубліковано: 28.12.2009 15:45
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися