Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У Дрогобичі почав виходити суспільно-політичний тижневик «Каменярі»
Фрагмент першої шпальти «Каменярів»

9 липня 2010 року у Дрогобичі Львівської області вийшов з друку перший номер регіонального суспільно-політичного тижневика «Каменярі».

Про це «Прес-Центр» повідомила редакція тижневика.

Видання містить 8 шпальт, з яких 4 – повноколірні. До роботи над тижневиком залучено як провідних журналістів регіону, так і молодь.

З першого номера видання присвятило свою увагу соціальним проблемам Дрогобицької агломерації, куди входять такі відомі населені пункти як курортні  Трускавець і Східниця, оспівані Іваном Франком Борислав і Дрогобич та колишній хімічний гігант Львівщини - Стебник.

Це, без перебільшення, перша спроба висвітлювати життя агломерації та узагальнювати проблеми міст – супутників, де проживає близько 200 тис. осіб.

Головний редактор видання Ігор Курус зазначає, що соціальну проблематику вибрано не випадково: «Опитування, які провело видання, показали основні претензії громадян до влади, лідерами яких є: ганебний стан доріг, незадовільна робота ЖКХ, відсутність сміттєзвалища чи переробки сміття, екологія і чистота міст та корупція. Тому редакція націлена на висвітлення, у першу чергу, цих проблем. Ми повинні навчитися обговорювати проблеми громадою і вирішувати їх. Це завдання Каменярів».

«Будемо акцентувати вашу увагу на всіх соціальних проблемах сьогодення, ретельно реагуватимемо на побажання і зауваження, підтримаємо порадою, підкажемо, поінформуємо. Вкупі ми допоможемо одні одному», — додав заступник головного редактора тижневика Степан Вінцковський.

У першому номері газети було піднято проблему доріг у регіоні, щодо якої буде проведено журналістське розслідування редакцією «Каменярі».


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 12.07.2010 14:35
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися