Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У Костюка прокоментували події навколо «Експресу»
Львівська облдержадміністрація поширила коментар щодо повідомлення у газеті «Експрес» про спробу тиску на журналістів видання.

Як повідомляє прес-служба ЛОДА, станом на сьогодні жоден з підрозділів Львівської обласної державної адміністрації не перебуває в судових, громадських чи будь-яких інших спорах із вищезазначеним періодичним виданням, передає «Вголос».

«Із сказаного повідомлення на офіційному веб-сайті газети «Експрес» чітко не вказано, яке судове рішення щодо тиску на журналістів газети та видання загалом малося на увазі», – йдеться далі.

Львівська облдержадміністрація наголошує, що «у своїй діяльності завжди дотримується усіх прав журналістів на свободу слова та професійну діяльність та у відповідності з Розпорядженням Президента України Віктора Януковича, № 226/2011-рп «Про міжвідомчу робочу групу з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів», жорстко реагуватиме на будь-які спроби тиску на ЗМІ у нашій державі».

Також Львівська облдержадміністрація обіцяє і «надалі відстоювати усі права журналістів на професійну діяльність й принагідно закликає усі засоби масової інформації до відкритого діалогу та спілкування задля побудови відкритого громадянського суспільства».


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 26.01.2012 18:31
Ключові слова: коментар, Михайло Костюк, Експрес, тиск на пресу, Львівська ОДАУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися