Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У «Львівській газеті» приховують деталі передачі газети у подарунок облраді
Директор «Львівської газети Вісник міста» Юрій Булик вважає завчасним оголошувати інформацію про деталі передачі газети у подарунок Львівській обласній раді.

Про це він сказав у коментарі Вголосу.

За його словами, наразі між власниками видання та облрадою тривають переговори, і будь-яке необережне слово може нашкодити справі.

«Ви знаєте, у процесі переговорів не хотілось би якихось таких речей обговорювати. Уже по факту можна буде щось сказати. Бо зараз щось можна наговорити, а воно потім вийде в іншій формі. Буде незручно», — сказав він.

На уточнююче запитання, отримає облрада повністю всі права на газету чи лише певну частку, Булик відповів: «Розглядаються різні варіанти, такі, які будуть вигідні для обох сторін».

Відповідаючи на запитання про майно ТзОВ «Львівська газета Вісник міста», Ю.Булик відповів, що нерухомого майна за фірмою не рахується. Проте «є бренд, є запатентовані речі, газета, є колектив».

Директор ЛГ підтвердив інформацію про борги газети в сумі близько 70 тис. гривень. За його словами, це є поточні борги, в т.ч. за друк.

Нагадаємо, 13 травня Львівська облрада включила у порядок денний сесії питання про входження облради в склад засновників «Львівської газети Вісника міста».


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 17.05.2010 13:57
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися