Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У Львові обговорять варіанти співпраці ГО із журналістами
7 лютого у Львові відбудеться круглий стіл на тему «Налагодження співпраці недержавних громадських організацій та засобів масової інформації: як подолати причини нерозуміння?».

Захід проводить Львівська обласна громадська організація «Західноукраїнський регіональний навчальний центр».

Метою круглого столу, як зазначає організатор, є обговорення проблем та можливостей у налагодженні ефективної та результативної  взаємодії недержавних громадських організацій та засобів масової інформації.

На засіданні круглого столу будуть розглянуті питання:

1.     НДО – основа громадянського суспільства – чи розуміють це українські ЗМІ? Чому журналісти так неохоче йдуть на контакт із недержавними організаціями? В чому причина того, що публікації у ЗМІ часто носять критичний характер, що не сприяє авторитету НДО у суспільстві?

2.         Чи готові організації громадянського суспільства  співпрацювати зі ЗМІ? Чи вміють створити  інформаційний привід, провести прес-конференцію, підготувати прес-реліз, зацікавити журналістів своєю діяльністю?

3.     Як подолати причини нерозуміння? Що треба зробити, аби підняти рівень довіри і співпраці між цими двома секторами українського суспільства?

Модератор круглого столу:

Дмитро Гнап  –  журналіст, громадський активіст, голова громадської ініціативи "Комітет Прямої Дії".

Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, кавою та почастунками під час роботи круглого столу,  а також обідом після його завершення.

Організатор просить завчасно, до 6 лютого 2012 року, підтвердити факт участі електронним повідомленням на адресу oksana4med@gmail.com  або за телефоном: (032) 294-94-24.

Місце проведення круглого столу: м. Львів, вул. Золота, 8, Західноукраїнський регіональний навчальний центр.

Реєстрація учасників проводитиметься 7 лютого 2012 року з 10.30 до 11.00 год. за вищезазначеною адресою. Початок роботи круглого столу об 11.00.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 02.02.2012 17:09
Ключові слова: круглий стіл, НДО, ЗУРНЦ, громадські організаціїУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися