Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У Львові пограбували редакцію газети «Наша Батьківщина»
У Львові пограбували редакцію газети «Наша Батьківщина» — друкованого органу Львівського партійного осередку ВО «Батьківщина».

Як повідомив головний редактор видання Василь Семен, інцидент трапився у ніч з 24 на 25 лютого. Грабіжникам вдалося проникнути у приміщення редакції на вулиці Гуцульській, відкривши замки на трьох дверях, у тому числі й металічних, передає ЗІК.

«Винесли п’ять комп’ютерів, а також усю офісну техніку, зокрема, принтер і сканер», — повідомив Семен, зазначивши, що значна частина з цієї техніки дісталася редакції після виборів 2010 року, у спадок від виборчих штабів БЮТу.

Водночас зловмисників не зацікавив вміст шухляд і шаф, де зберігалися редакційні диктофони, фотоапарат та гроші.

Як повідомив Василь Семен, редакція вже не вперше переживає пограбування. Схоже пограбування відбулося раніше, коли офіс партійної газети розташовувався на вулиці Івана Франка. Тоді правоохоронці розслідували справу, однак винуватців так і не знайшли.

«Зараз ми готуємо черговий номер газети на позиченому комп’ютері, – каже головний редактор. – Наступний номер «Нашої Батьківщини» вийде вчасно, у цю середу».


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 01.03.2011 14:56
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися