Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


У Львові пройде тренінг "Захист права на доступ до інформації"

ПРЕС-РЕЛІЗ

26.01.2010

 

 

Інформаційно-правовий центр "Наше право” запрошує громадських активістів для участі у тренінгу «Захист права на доступ до інформації», який відбудеться 20 лютого 2010 р. у місті Львові.

 

В рамках тренінгу учасники здобудуть знання та навики щодо отримання доступу до публічної інформації і ефективних механізмів його захисту, особливостей оскарження незаконних дій посадових осіб щодо надання інформації тощо.

 

Навчання проводитимуть досвідчені тренери, працівники судових органів, юристи-практики. Формат тренінгу: інтерактивний тренінг із використання активних методик за циклом «Колба». Тривалість навчання – один день.

 

До участі запрошуються громадські активісти, представники локальних громадських організацій і органів самоорганізації населення. Перевага надається представникам організацій, які поширюють свою діяльність на територію окремої області, міста чи району.

 

Для участі у тренінгу претендентам необхідно надіслати резюме та мотиваційний лист на адресу електронної пошти центру: nashepravo@gmail.com до 16.02.2010 р.

 

У мотиваційному листі необхідно вказати досвід професійної роботи претендента, а також обґрунтувати потребу в удосконаленні знань у сфері доступу до інформації.

 

Запрошення для участі у тренінгу будуть надіслані не пізніше 17.02.2010 р.

 

Захід проводиться за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

 

 

 

Контактна інформація:

Інформаційно-правовий центр "Наше право”

 

e-mail: nashepravo@gmail.com

 

тел./факс: 0(32) 236-70-49

Категорія: Суспільство | Опубліковано: 26.01.2010 17:55
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися