Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


У Львові пройдуть навчання з фінансової грамотності для дітей-сиріт
ПРЕС-РЕЛІЗ
16.03.2011

17 та 18 березня 2011 р. у Львові, в приміщенні Залізничної райдержадміністрації (вул. Виговського, 34) пройдуть навчання для дітей зі шкіл-інтернатів в рамках проекту «Школа фінансової грамотності і підприємництва».

Початок занять: о 15:00.

«Школа фінансової грамотності і підприємництва» — це спільний соціальний проект «Дітки-Монетки», МЕТРО Кеш енд Кері Україна та Ерсте Банку для дітей із малозабезпечених сімей.

Мета та завдання проекту

Мета проекту: дати дітям з малозабезпечених сімей можливість отримати базові фінансові і бізнес-знання, тим самим мотивуючи їх займати активну життєву позицію, не боятися приймати рішення і реалізовувати свої ідеї.

У рамках проекту заплановано провести навчання дітей з малозабезпечених сімей і сиріт, що навчаються в школах-інтернатах 15 міст України основам фінансової грамотності і підприємництва. Дати їм можливість застосувати отримані знання з практики, спробувати свої сили в розробці власного бізнес-проекта.

План проекту

Період реалізації проекту: лютий-травень 2011 року
Географія проекту : 15 міст України: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Івано-Франківськ, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Харків, Чернівці, Чернігів, Хмельницький.

У 2011 році проект складається з трьох етапів:

1. Перший етап. Навчання дітей з інтернатів основам фінансової грамотності і підприємництва. Навчання триває 2 дні і на 90% складається з ігор і вправ.

Під час навчання підлітки знайомляться з діловим етикетом та фінансовою грамотністю, виготовляють власні візитки та складають особисті і сімейні бюджети. Разом з тренерами вони планують справу свого життя, проводять перші співбесіди, визначають зони свого розвитку. Після закінчення навчання вони готують опис проектів для участі в конкурсі бізнес-ідей. Тобто, складають перший в житті бізнес-план!

У учасників проекту є прекрасна можливість познайомитися із справжніми банкірами з Ерсте Банку, отримати навички роботи з банкоматом, відвідати магазин оптової торгівлі "МЕТРО Кеш енд Кері Україна", куди можуть потрапити тільки підприємці.

2. Другий етап. Проведення конкурсу бізнес-ідей між учасниками проекту. Спеціальне журі, до складу якого входять підприємці та керівники компаній, на початку травня визначить найперспективніші дитячі проекти, придумані та оформлені ними під час навчання.

3. Третій етап. На початку червня переможці конкурсу проектів (близько 25 чоловік) запрошуються в Київ, на бізнес-кемп, для проведення великої ділової гри, під час якої вони зможуть спробувати себе в ролі соціально активних громадян.

Історія проекту

Цей проект є продовженням та розвитком пілотного проекту з навчання фінансовій грамотності та підприємництву дітей з шкіл-інтернатів №№16 та 14 міст Києва, а також інтернату №1 м. Запоріжжя.

Пілотний проект було проведено у листопаді 2010 року, повна версія проекту запланована на 2011 рік.

Організатори та спонсори проекту

Автори та організатори проекту: бізнес-тренери і викладачі, творці проекту "Дітки-Монетки", автори книги "Хочу заробляти" Сергій Біденко та Ірина Золотаревич.

Спонсори проекту : Ерсте Банк та "МЕТРО Кеш енд Кері Україна".
Для Ерсте Банка цей проект – частина стратегії корпоративної соціальної відповідальності, спрямованої на підвищення фінансової грамотності. Це можливість допомогти дітям з малозабезпечених або неповних сімей пройти якісну соціальну адаптацію, отримавши базові фінансові знання, корисну інформацію відносно фінансової безпеки, освоївши необхідні навички фінансового планування.

"МЕТРО Кеш енд Кері Україна" підтримує проект у рамках корпоративної соціальної ініціативи Care & Share. До теперішнього часу компанія підтримує соціальні установи - партнери в містах присутності продовольчою та непродовольчою допомогою. "Школа фінансової грамотності та підприємництва" - це новий етап ініціативи, який дає компанії можливість впливати на виховання серед вихованців шкіл-інтернатів і дитячих будинків нового покоління підприємців, - думаючих, чесних та цілеспрямованих.


Контакти для отримання додаткової інформації:
Сергій Біденко, співавтор програми, організатор, 38 095 272 37 47
e-mail: contact@detki-monetki.biz
Категорія: Суспільство | Опубліковано: 16.03.2011 14:39
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися