Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У Львові стартує молодіжна школа радіо-журналістики
З 11 по 16 жовтня у Львові працюватиме молодіжна школа радіо-журналістики.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Тренінги вестимуть найкращі фахівці з львівських FM та on-line радіостанцій, фахівці у сфері управління та PR, зазначає організатор школи, ГО «П’ятниця».

Школа, обіцяють організатори, дасть слухачам комплексні знання як зі сфери радіо (створення інформаційних та розважальних програм, словесна імпровізація, специфіка Інтернет-радіо, підбір музики), так і загалом журналістики, тайм-менеджменту, роботи в команді, просування в Інтернеті.

Після закінчення школи бажаючі зможуть долучитися до команди, яка планує запустити радіо «Понеділок».

ГО «П’ятниця», створена з метою розвитку молодіжної журналістики у Львові, вже близько року випускає молодіжну газету «П’ятниця».

«Вже протягом року команда громадської організації випускає молодіжну газету. Згодом виникла ідея – пробувати себе і у інших галузях медіа, адже мета організації «П’ятниця» - розвиток молодіжної журналістики. Відтак, матимемо потужний ресурс: газету, радіо, сайт. З одного боку, це – шанс реалізації молодих журналістів, з іншого, якісне заповнення молодіжного медіа-простору», - цитує прес-служба ЛМР координатора проекту «Розвиток молодіжного медіа-проекту «П’ятниця» Христину Пархуць.

Молодіжне радіо «П’ятниця» планує запустити в кінці листопада 2010 року. Тоді ж відбудеться запуск Інтернет-сайту.

Набір у школу радіо-журналістики триватиме від 5 до 9 жовтня. Для участі у школі необхідно заповнити анкету: bit.ly/radioSchool. Школа є безкоштовною, проте реєстраційний внесок складає 50 гривень. Заняття відбуватимуться у приміщенні Львівської міської ради. Розклад та результати відбору: friday-lviv.blogspot.com.


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 05.10.2010 17:44
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися