Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У Львові стартувало нове інтернет-видання «Духовність»
Інститут Екуменічних Студій Українського Католицького Університету спільно з суспільно-політичною газетою «Високий Замок» запустили інтернет-видання «Духовність» (www.dukhovnist.in.ua).

Унікальність проекту полягає в тому, що воно створене на базі світського ЗМІ і спрямоване саме до його кола читачів, тому говорить до читача зрозумілою мовою про складні церковні події та явища, зазначає Zaxid.net.

Видання розраховане на активного, свідомого, освіченого читача, який хоче знати більше про духовне життя світу та України.

На сайті можна знайти інформацію про відомих діячів та їх життя. Дізнатись про цікаві ініціативи людей, які змінюють наш усталений погляд на світ та побут. А у рубрикці "Невидимі перемоги" можна прочитати про те, як неординарні вчинки людей здатні допомагати не одній тисячі людей у різних куточках світу.

"Це акценти на християнське життя, віру, цінності, пошук надії у світі серед безлічі проблем. В основі висвітлення тем є екуменічний підхід, а релігійні події коментують представники різних конфесій. Авторами публікацій є релігієзнавці, богослови, священики та журналісти світських видань, – зазначає відповідальний редактор видання Галина Бохонко та додає, - родзинкою видання є те, що одна з рубрик створена у партнерстві з французькою асоціацією "Репортери надії" "Reporter D’Espoirs", у якій провідні журналісти Європи не лише розкривають ту чи іншу проблему, але й пропонують її вирішення".

Оновлення номерів - щомісяця українською та російською мовами. Усіх, хто бажає долучитись до творення проекту, запрошують до співпраці.


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 08.11.2010 19:42
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися