Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У Львові тестують цифрове ТБ

З 28 грудня 2009 року Львівська філія Концерну радіомовлення, радіозв‘язку і телебачення за підтримки Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Львівської облдержадміністрації розпочала тестове випробування цифрового телерадіомовлення у м. Львові на 28 телевізійному каналі.

 

Про це повідомляє «Вголос».

 

Мовлення ведеться в стандарті DVB-T (кодування  MPEG-4) з 08 год. 00 хв. до 23 год. 00 хв. щоденно. Передавач потужністю 1,3 кВт (r.m.s.) і антена на відмітці 110 м телевежі, встановлені в цеху УКХр Львівської філії Концерну РРТ за адресою м. Львів, вул. Високий Замок, 9.

 

Формування пакету програм на час тестування проводить Концерн РРТ, передача програм з Києва до Львова здійснюється по мережі волоконно-оптичної лінії зв’язку ВАТ «Укртелеком».

 

На 28 ТВК передаються 8 телевізійних і 3 радіопрограми:

Кодування  MPEG-4 - ТВ програми 1+1; 5-й; НТН; ІСТV; Інтер; СТБ; Україна;

Кодування  MPEG-2 - ТВ програми СТБ, Україна, УТ-1; РМ програми УР-1, УР-2, УР-3.

 

Вже сьогодні мешканці Львова та навколишніх сіл можуть переглядати програми цифрового телерадіомовлення  на віддалі до 70 км від м. Львова  на телевізорах, які мають вбудовані декодери MPEG-4  або за допомогою зовнішніх приставок – тюнерів DVB-T (MPEG-4 ).

 

Адміністрація Львівської філії просить телеглядачів повідомляти про умови  і якість прийому телерадіопрограм на на факс: (032) 294-92-26 або на електронну пошту: up@radio.lviv.ua. Повідомлення має містити таку інформацію: місто і вулиця, антена кімнатна чи зовнішня з відміткою висоти встановлення, тип антени, наявність прямого сигналу від телевежі, тип телевізора і тюнера DVB-T, якість сигналу у порівнянні з прийомом аналогового телебачення.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 28.01.2010 20:04
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися