Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


У Львові відбудеться конференція на тему журналістських розслідувань

ПРЕС-РЕЛІЗ

26.10.2009

 

 

З 31 жовтня по 1 листопада 2009 року «Агенція журналістських розслідувань «Інформатор» за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» проведе у Львові конференцію «Журналістські розслідування: результати моніторингу регіональної преси в Україні».

 

Конференції передувало масштабне дослідження близько двохсот періодичних видань з усіх регіонів України.

 

Мета дослідження - оцінити реальний стан справ у регіональних ЗМІ щодо підготовки власних журналістських розслідувань. Принагідно оцінювалася якість підготовки матеріалів у цьому жанрі (доказова база та стиль викладу), частота їх появи у виданнях, конкретне вирішення оприлюднених у журналістських матеріалах проблем (насамперед, реакція влади та відповідальних осіб). Також враховувалися такі показники, як ексклюзивність та резонансність журналістських розслідувань.

 

Учасники конференції - авторитетні журналісти-розслідувальники, редактори ЗМІ та провідні експерти в галузі журналістських розслідувань - проведуть Установчі збори з метою створення «Міжнародної Асоціації журналістів-розслідувальників».

 

Основні цілі новоствореної організації - всебічна допомога журналістам регіональних ЗМІ у підготовці журналістських розслідувань (зокрема, проведення спільних розслідувань), створення спеціального інтернет-порталу для координації роботи та обміну досвідом, юридичний та соціальний захист.

 

Місце проведення: Україна, м.Львів, вул. Щирецька, 36. Прохання підтвердити свою участь у конференції до 20.10.2009 р.: ел. адреса - dobrodo@ukr.net; тел. (066) 204-74-47, (032) 295-90-01 (Дмитро Добродомов)

Категорія: Суспільство | Опубліковано: 26.10.2009 18:43
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися