Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У Львові запрацювала «найоб’єктивніша інформаційна агенція»
Широко відомий у вузьких професійних колах львівський журналіст і піарник Влодко Хіцяк заявив про створення медіа-холдингу, стартовим проектом якого стала Найоб’єктивніша інформаційна агенція «Абзац».

«Абсурд в країні міцнішає, то чому б нам не міцнішати разом з ним? Я створюю медіа-холдинг, стартовим проектом якого є Найоб’єктивніша інформаційна агенція «Абзац»: http://ab-zac.blogspot.com», — йдеться у повідомленні, яке Хіцяк поширив серед львівських ЗМІ.

На сайті «найоб’єктивнішої інформагенції» його власник пише: «Шановні пані та панове! То просто абзац! Де брати ті новини? Всі брешут! Нє, не всі! Ми запускаємо нову інформагенцію "Абзац", яка не бреше. Гроші нам дали вкупі CNN, Reuters, Bloomberg і BBC (баба бабі сказала.com). Власне, брешут всі, крім баби, якій сказала інша баба. А ми просто підписалися на їхню стрічку новин. Холєра, троха дорого. Але ніц. Стежте. Коментуйте. Надислайте новинки. Не шукайте в наших новинках правди, її нема нігде. Тим більше, всі збіги у хвамиліях та йменнях - чесне піонерське - випадкові! Наші журналісти працюють всюди! Скоро плануєм розмістити акції "Абзацу" на Бібрецкій фондовій біржі. Інвестуйте в "Абзац" - "голубу фішку" всіх світових бірж!».

У коментарі «Прес-Центру» Влодко повідомив, що у подальшому в рамках його медіа-холдингу запрацює радіостанція і телеканал. «Все буде», — сказав він.

*

До речі, колишній головний редактор «Львівської газети» Василь Терещук після звільнення з посади тривалий час веде власний блог «Третє око» ( http://www.3oko.net/).


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 02.03.2011 14:25
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися