Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Світ


У першому номері журналу «Аль-Каїди» читачів вчать збирати бомби на кухні
У першому номері нового англомовного журналу, опублікованого від імені організації «Аль-Каєда на Аравійському півострові» (AQAP), читачів вчать, як виготовити бомбу в домашніх умовах, повідомляє Lenta.ru з посиланням на AFP.

Стаття, адресована «мусульман Америки і Європи», у деталях описує збірку вибухового пристрою з використанням цукру, розтертих сірникових головок, трубки, лампочки, батарейки та годинника. Кожна дія супроводжується картинкою.

Крім того, у виданні опублікована стаття «Чого чекати в джихаді», адресована «моджахедам, що збираються боротися за кордоном». Зокрема, автор статті радить їм не брати з собою важкі речі, не використовувати мобільні телефони з сім-картами, заздалегідь ознайомитися з культурою країни призначення і навчитися швидко говорити місцевою мовою.

В іншій статті розповідається, як посилати і отримувати зашифровані повідомлення за допомогою комп'ютерної програми Asrar al-Mujahedeen, назва якої перекладається як «Секрети моджахеда».

67-сторінкове видання під назвою Inspire було опубліковано в неділю і виявлено американською організацією SITE Intelligence, яка займається моніторингом ісламістських веб-сайтів. Видання забезпечено безліччю малюнків і фотографій лідерів «Аль-Каїди».

Організація «Аль-Каєда на Аравійському півострові» була сформована в січні 2009 року в результаті злиття єменського і саудівського підрозділів «Аль-Каїди». Лідери нової групи заявили, що підкоряються головної організації на чолі з Осамою бін Ладеном. Головним ідейним натхненником організації є радикальний релігійний діяч Анвар аль-Авлакі (Anwar al-Awlaki). Раніше члени цієї групи брали участь в публікації онлайн-видання «Аль-Каїди» під назвою «Голос джихаду».


Press-centre.com.ua
Категорія: Світ | Опубліковано: 13.07.2010 12:35
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися