Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У «Радіо «24» буде свій сайт
Радіостанція «Радіо «24» розробляє власний сайт.

Про це повідомила програмний директор радіо Марта Більська на прес-конференції сьогодні, 29 березня.

«За твердженням наших фахівців з ІТ, це буде один з найкращих сайтів в галузі», — сказала вона.

Нагадаємо, одним із співзасновником «Радіо «24» виступив відомий львівський медіа-менджер, генеральний директор ТРК «Люкс» Роман Андрейко.

Сайт «Радіо «24» стане ще одним його проектом в Інтернеті.

Ви можете слухати "Радіо "24" онлайн просто зараз за цим посиланням
Адреса сайту "Радіо "24": www.radio24.ua


Раніше він запустив сайти телеканалу «24» (www.24tv.ua), «Радіо «Люкс-FM» (www.lux.fm), сайт для мам (www.mam.ua), для прихильників футболу (www.football24.ua) та інтернет-ресурс на фінансову тематику myBank (www.mybank.ua).

Крім того, у 2010 році ТРК «Люкс» купила інтернет-видання Zaxid.net за 500 тисяч євро.

Як повідомив Роман Андрейко «Прес-Центру», сумарна відвідуваність всіх перелічених інтернет-ресурсів сягає 100 тис. осіб в день.

Поки що найскромніші показники відвідуваності у сайту myBank — до 10 заходів в день. Сайт, правда, почали заповнювати контентом 15 березня, деякі розділи на ньому ще зовсім пусті.

На думку web-видавця Василя Хомина, насправді обрана для сайту тематика — банки, фінанси — є однією з найбільш затребуваних серед рекламодавців в Інтернет. «В першу чергу я маю на увазі контекстну рекламу. Там сайти про фінанси цінуються дуже високо – доходи інтернет-майданчика з одного кліка можуть обчислюватись десятками гривень. Але, зрозуміло, для нормального доходу у сайту повинна бути хороша відвідуваність», —  сказав він.

«Щодо того, скільки зможе цей сайт заробити на медійній рекламі, сказати нічого не можу. Мені здається, основні рекламодавці сидять на Finance.ua, «РБК-Україна» і «Ліга», які працюють на цьому ринку вже багато років, або ж на великих порталах, або використовують банерні мережі, такі як Banner.ua. Крім того, багато банків мають вже власні інтернет-сторінки з непоганою відвідуваністю, своєю аудиторією, і цілком
цим задоволені. Але, зважаючи на вміння Романа Андрейка залучити рекламодавця у навіть, здавалося б, нікому не цікавий проект, все може бути», — додав В.Хомин.

Водночас він висловив здивування низькою відвідуваністю myBank: «Вже навіть за рахунок перелінковки із Zaxid.net’ом відвідуваність можна підняти в рази».

*

Відтепер новини з «Прес-Центру» можна отримувати на e-mail.

Просто введіть адресу Вашої електронної пошти за цим посиланням:

Новини на E-mail

Відмовитись від розсилки Ви зможете у будь-який час, клікнувши на лінк «unsubscribe now» внизу кожного листа розсилки.«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 29.03.2011 16:22
Ключові слова: web, Андрейко, Більська, сайт, інтернет, Радіо 24Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися