Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


У сервіс Historypin внесли дані про місцезнаходження у Львові скриньок для пожертв на подарунки дітям до Миколая
ПРЕС-РЕЛІЗ
04.12.2012

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» та Львівська міська рада, оголосили про запуск віртуального туру «Стежками св. Миколая», який покликаний підтримати благодійний проект Мальтійської служби допомоги «Святий Миколай – дітям з інтернатів»

Віртуальний тур «Стежками св. Миколая» допоможе туристам, які для перегляду історичних зображень Львова використовують мобільний додаток Historypin, побачити найближчий заклад, де є скринька для збору пожертв для дітей з інтернатів до свята Миколая. Інформація про скриньки для пожертв розміщена на сервісі Historypin у вигляді фотографії закладу, його адреси та інформації про благодійний проект Мальтійської служби допомоги.

Цей тур став продовженням першого в Україні історичного проекту з використанням інноваційної технології додавання віртуальних об'єктів у реальний простір, який «МТС Україна» запустила в жовтні минулого року.

Тепер гості та мешканці Львова можуть на екранах своїх телефонів побачити, як виглядало «місто Лева» багато років тому. З цією метою МТС і мерія Львова зібрали і опрацювали історичні фотографії найбільш цікавих львівських пам'яток. За допомогою завантаженої на смартфон програми Historypin та послуги мобільного інтернет-доступу від МТС всі бажаючі зможуть не тільки дізнатися, як виглядали в минулому існуючі об'єкти, але й побачити ті об'єкти, яких вже немає на карті міста.

«Допомагаючи знедоленим дітям, ми використовуємо всі можливі канали інформування, аби залучити до наших проектів якнайбільшу кількість волонтерів та благодійників. Адже тільки спільна справа може принести відчутний результат. Тому ми раді, що цього року зможемо використати  інноваційні технології, якими нас підтримала компанія «МТС Україна». З досвіду попередніх наших акцій ми знаємо, що насправді є багато добрих людей, які хочуть допомогти дітям, важливо тільки вчасно донести інформацію. Зараз ми перебуваємо на початковому етапі активної інтеграції сучасних технологій та використання їх в благодійності і впевнені, що в майбутньому будемо їх активно використовувати», — зазначила Софія Палюх, координатор проекту «Стежками св. Миколая» від Мальтійської служби допомоги.

«Ми переконані, що сучасні технології, якими володіє наша компанія, можуть допомогти кожній людині легко робити добрі справи. Віртуальний тур «Стежками св. Миколая – це пілотний проект, який передбачає використання технологічних сервісів у реалізації таких благородних цілей, як допомога дітям, які позбавлені батьківської опіки. За нашими даними, сервіс Historypin стає все більш популярним, адже з його допомогою можна ознайомитися з історією будь-якого міста, переглянути історичні фотографії та навіть нашарувати їх на сучасний вигляд об’єкта. Цим сервісом переважно користуються люди з активною життєвою позицією і саме тому ми вирішили запропонувати їм, окрім перегляду старих фотографій, скористатися можливістю подарувати свято дітям-сиротам. Ми впевнені, що з кожним роком в Україні виникатиме все більше схожих проектів з використанням доповненої реальності, а ми зі свого боку завжди готові допомогти в їх реалізації»— додав Дмитро Пономаренко, директор Західного територіального управління «МТС Україна»

Довідка

Мальтійська Служба Допомоги – благодійна організація, що працює у сфері благодійної соціальної недержавної допомоги у Львові понад 20 років. В рамках акції «Святий Миколай – дітям з інтернатів» діти з більш ніж 30 інтернатів та сиротинців Львівської обл. та Львова щороку отримують понад 4000 іменних подарунків. Цього року Мальтійська служба допомоги проводить 16-ту акцію.

Контактні особи: Володимир Хіцяк, МТС – 0504301515, Софія Палюх, Мальтійська служба допомоги,— 0972141302.

Категорія: Суспільство | Опубліковано: 04.12.2012 18:09
Ключові слова: Historypin, Мальтійська служба, мтс, Миколая, подарунки, Дмитро Пономаренко, Софія ПалюхУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися