Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


У «Студії 1+1» відчутно погіршились фінпоказники

Власник одного з найбільших телеканалів України - "Студії 1 +1" - корпорація Central European Media Enterprises (СМЕ) за дев'ять місяців заробила в Україні $ 14,37 млн.

 

Про це йдеться в опублікованому вчора звіті компанії, пише «Комерсант-Україна»

 

При цьому виручка від прямої реклами склала $ 9,72 млн (-84,3%), а негативна EBITDA за рік збільшилася з $ 12,92 млн до $ 40,19 млн. Операційний збиток склав $ 42,97 млн.

 

У корпорації пояснюють падіння фінпоказників декількома факторами, серед яких загальне падіння рекламного ринку, перехід ринку на продаж в національній валюті та її девальвація, а також сильна конкуренція з основним гравцем - сейлз-хаусом "Інтер-реклама".

 

За оцінками СМЕ, рівень падіння ринку ТБ-реклами за дев'ять місяців - 42%, а за підсумками року може скласти 27-32%.

 

"Ми сподіваємося, що в 2010 році на всіх ринках нашої присутності почнеться відновлення, але в різних країнах воно буде відбуватися по-різному", — йдеться у звіті СМЕ.

 

Втім, учасники ринку вважають, що падіння фінпоказників каналів "Студія 1 +1" та "Кіно" має й інші причини. На рівень доходів каналів вплинув перехід на власні продажі, відзначає голова правління телеканалу СТБ Володимир Бородянський. З цього року "Студія 1 +1" реалізує свої рекламні можливості самостійно, відмовившись від співпраці з сейлз-хаус "Пріоритет" російської групи "Відео Інтернешнл". Зараз в Лондонському міжнародному арбітражному суді розглядається позов "Відео Інтернешнл" до СМЕ про виплату компенсації на суму близько $ 58 млн за дострокове припинення співпраці.

 

Крім того, на думку пана Бородянського, на рекламні доходи "Студії" вплинула зміна частки аудиторії. За даними GfK Ukraine, за останні два роки частка "1 +1" знизилася з 12,74% у серпні минулого року до 8,55% у серпні нинішнього (аудиторія - люди старше 18 років у містах з населенням понад 50 тис.).

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 28.10.2009 10:14
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися