Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У ток-шоу «Прямим текстом» з’являться телемости

Львівська обласна державна телерадіокомпанія домовилась з «УТ-Захід» про спільне виробництво політичного ток-шоу «Прямим текстом».

 

Це «Прес-Центру» підтвердив генеральний директор Львівської ОДТРК Ярослав Климович.

 

«Є вже розроблена нова концепція. З середини вересня почнемо працювати», — сказав він.

 

За його словами, формат програми змінено. Основною новацією телевізійного проекту стануть телемости за участі телекомпаній Західної України.

 

«Це буде програма, де буде спільна тема для обговорення телекомпаній Західної України. Якщо буде необхідно, то на звязку в режимі телемосту буде знаходитися київська телестудія, де буде, скажімо, той політик, якого ми будемо вважати за доцільне запросити для обговорення тої чи іншої теми», — розповів Климович.

 

Зміниться також оформлення студії: «Ми плануємо протягом максимум двох місяців зробити нове оформлення цієї програми. Майданчик має бути новий, центральний в першу чергу. Графіка має дещо змінитися. Потрібно ще по дизайну попрацювати для того, щоб ця програма трошки була більш приваблива візуально».

 

Ток-шоу виходитиме по четвергах з 22.00 до 24.00.

 

Львівська ОДТРК випускає також ток-шоу під назвою «Чому так?». Ярослав Климович припускає, що в майбутньому, можливо, його також робитимуть разом з «УТ-Захід»: «Ми думаємо над цим ток-шоу. Вибір «Прямим текстом» для спільного виробництва з «УТ-Захід» був зумовлений, зокрема, ефірним часом. У нас «Чому так?» виходить о 19.20 в понеділок, і там ще дещо треба відшліфувати. Оксана Колодрубець (автор і ведуча «Чому так?». – Вголос) шукає там можливості. Цей проект буде розвернутий під виборчу кампанію. Якщо він буде цікавий нашим партнерам, то, звичайно, він буде розвиватися і у форматі спільного виробництва з «УТ-Захід».

 

«Прямим текстом» виходить в ефірі «12 каналу» (Львівська ОДТРК). Ведучий програми — львівський журналіст Остап Дроздов.

 

«УТ-Захід» задуманий як регіональний супутниковий телеканал. Його засновниками виступили три телерадіокомпанії — УТ-3, Міст-ТБ і Львів-ТБ. Згодом у співзасновники увійшла і Львівська обласна рада, яка, внісши у статутний фонд ТОВ «УТ-Захід» майно на суму більше 1,8 мільйона гривень, отримала у підприємстві частку у 33,333%.

Категорія: Львів | Опубліковано: 03.09.2009 11:01
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися