Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У Топ-10 «неВідомих львів’ян» може потрапити журналістка
«Прес-Центр» висунув на проект Топ-10 «неВідомих львів’ян» кандидатуру львівської журналістки Уляни Куйдич.

Уляна Куйдич працює редактором відділу економіки інтернет-видання «Вголос». У вільний час подорожує автостопом. Таким чином, витративши мінімум грошей, побувала у Башкирії, Сибіру, Франції. З поїздок Уляна привозить цікаві розповіді, оригінальні фотографії та позитивний настрій, яким заряджає всіх своїх друзів і знайомих.

У проекті «неВідомі львів’яни» журналістці перемогти буде нелегко, тому що за потрапляння у Топ-10 разом з нею змагаються такі далеко не невідомі львів’яни, як власник мережі ресторанів «!Фест» Андрій Худо, музейний діяч та мистецтвознавець, Герой України Борис Возницький, легендарний Маркіян Іващишин, бізнесмен Ярослав Рущишин.

Собрались на море, но ещё не решили, куда именно? Конечно в Затоку! Неподалеку от Одессы. Хорошее транспортное сообщение. Пятикилометровый песчаный пляж. Прозрачная вода. Широкий выбор развлечений. Недорогие цены на аренду жилья. Кроме частного сектора, в курортной зоне есть отели и базы затока — отличный вариант для отдыха возле моря.


Тому було б непогано підтримати нашу колегу. Для цього треба зайти на сторінку Zaxid.net, знайти внизу коментар від імені Хомина Василя, в якому власне і запропоновано кандидатуру Уляни Куйдич (коментар опублікований о 16:38, 21.07.2011 р.), і клікнути внизу, після слів «Дякую за увагу», на лінк «подобається».

Проект "неВідомі львів'яни"

Якщо Уляна Куйдич потрапить у Топ-10 «неВідомих львів’ян», Zaxid.net підготує про неї повномасштабну публікацію. А Уляні є про що розповісти.

Вибори Топ-10 «неВідомих львів’ян» тривають до 21 серпня 2011 р.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 24.07.2011 11:08
Ключові слова: проект, Уляна Куйдич, журналістка, Топ-10, невідомі львів'яниУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися