Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Українська академія друкарства запроваджує дисципліну «інтернет-видання»
Українська академія друкарства введе дисципліну «інтернет-видання» з початку нового навчального року.

Про це повідомив проректор з навчально-виховної роботи академії Ярослав Угрин на прес-конференції сьогодні, 27 квітня, передає "Вголос".

Він зазначив, що інтернет-журналістика останнім часом набуває все більшого розвитку в Україні, проте досі ще не отримала належного відображення у навчальних програмах ВНЗ.

«На жаль, поки що і в нас, і, наскільки я знаю, в університеті (ЛНУ ім.І.Франка. – Вголос) навчальні плани підготовки фахівців в напрямі «журналістика», в основному, сформовані так, що вони готують випускників цих навчальних закладів для роботи в друкованих ЗМІ, для книговидання, також для роботи на телебаченні і радіо… Відтак випускникові не вдається дати достатньо знань, щоб він швидко адаптувався для роботи в інтернет-виданні», — сказав Угрин.

В перспективі, можливо, Українська академія друкарства ініціюватиме також відкриття однойменних спеціалізації та навіть спеціальності (з внесенням необхідних змін в державний класифікатор професій). Хоча це дуже складний і тривалий процес, в якому задіяні Міністерство освіти і науки, Мінпраці, Мін’юст та Кабмін в цілому.

«Внести в навчальний план одну дисципліну чи навіть, скажемо, блок дисциплін за вибором вищого навчального закладу — це не є проблема… Але перейти до повноцінного навчального плану і до змін державних стандартів — це така довготривала, складна робота», — сказав він.

«Але я переконаний, що в найближчий час воно може бути виділено якщо не в спеціальність, то принаймні в окрему спеціалізацію», — додав проректор УАД.


"Прес-Центр"
Категорія: Львів | Опубліковано: 27.04.2010 13:18
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися