Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Українські мас-медіа зійшли на пси — Бекешкіна

«Наші засоби масової інформації все більше і більше зі сторожових псів демократії перетворюються на ручних цуциків політиків», — заявила 25 вересня у Львові керівник Фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна, передає «Zaxid.net». 

 

«В демократичному суспільстві медіа грають на стороні громадян. У владі вони – п’ята колона, вони там від нашого імені. А зараз виходить, що медіа грають по той бік, проти нас, за політиків», – зазначила Бекешкіна під час круглого столу на тему «Усвідомлений вибір та якість політичної дискусії: значення ЗМІ та організацій громадянського суспільства».

 

Вона підтвердила це тим, що журналісти не ставлять політикам правильних, на її думку, питань. «Чому не спитати Януковича, як він реалізує обіцянки щодо пенсій, як впорається з безробіттям? Чи вимагатиме він переобрання уряду? Як він думає практично здійснити свою програму? Тимошенко буде обіцяти багато з економічної сфери. Вона йде з уряду. Якщо стає президентом, то хто ж буде замість неї, чи вона думає бути президентом і в.о. прем’єра? У Арсенія Петровича – як він думає здійснити свої наполеонівські плани, якщо у нього взагалі немає своєї фракції у парламенті?», — наголосила Бекешкіна.

 

Вона поінформувала, що, за результатами досліджень Фонду «Демократичні ініціативи», більшість політиків не розуміють місця мас-медіа у суспільстві, мовляв, для них медіа як були за радянських часів «колективним агітатором та пропагандистом», так ними і залишаються.

 

«Знаєте, як у нас жартують: коли в країні зменшився тиск президента Кучми, посилився тиск президента Франкліна. Так от з медіа така ж ситуація. В нас немає свободи слова, але є плюралізм. Він дає змогу різнобічного інформування населення», – додала Ірина Бекешкіна.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 25.09.2009 17:13
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися