Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


УНІАН запустив інтернет-проект «УНІАН-Львівщина»
Інформагентство УНІАН відкрило на своєму сайті розділ, присвячений висвітленню подій, що стосується життя Львівської області.

Про це на презентації проекту «УНІАН-Львівщина» повідомив головний редактор УНІАН Олександр Харченко.

Розділ доступний за адресою http://lviv.unian.net/ .

Головний редактор УНІАН нагадав, що на сайт УНІАН щодня заходить 150-200 тис. відвідувачів, яких цікавить не тільки те, що відбувається в Києві, на всеукраїнському рівні, а й в різних регіонах країни.

Олександр Харченко розповів, що від сьогодні сайт детальніше розповідатиме про події Львівщини з декількох причин. По-перше, Львів – це одне з українських міст, яке прийматиме Євро-2012. «Усі хочуть оперативно дізнаватись, наскільки Львів і область готові до проведення чемпіонату, чи будуть вчасно побудовані усі необхідні для його організації об’єкти, чи будуть вони корисними після закінчення чемпіонату», - сказав О.Харченко. По-друге, Львів - це «український П’ємонт, форпост української незалежності». За словами головного редактора УНІАН, Львів не хоче втрачати цей свій статус і за цим також цікаво буде спостерігати.

За словами О.Харченка, багато подій у Львові резонують на всю країну. «Відбудеться сесія під відкритим небом у Львові – і це вже резонанс на всю країну, зайде депутат, комуніст Царьков у львівський ресторан «Криївка» – і це вже знов резонанс на всю країну», – нагадав він.

Також багатьох цікавить економіка Львівщини, розвиток підприємництва. «Чи буде Львівщина просто однією з областей України, чи стане регіоном, де відбудеться прорив. Сьогодні Львівщина виношує плани транскордонного туристичного кластера, який дасть можливість здійснити прорив у цій сфері», – сказав О.Харченко.

У свою чергу голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк сказав, що для його області є дуже важливим, які події і якими їх побачать у Києві і в усій Україні. Він зазначив, що вже цього року Львівщина буде дивувати приємними, цікавими подіями. Серед них він назвав завершення будівництва стадіону до Євро-2012. «Темпи, за якими зводиться цей об’єкт, випереджають графіки», – сказав губернатор і додав, що на початку жовтня очікується відкриття цього спортивного комплексу.

Також М.Цимбалюк розповів, що у листопаді планується відзначення 150-річчя Львівської залізниці і до цієї дати проводиться реконструкція площі поблизу залізничного вокзалу. Також губернатор нагадав, що у кінці листопада - на початку грудня львівська влада повинна здати в експлуатацію новий термінал львівського аеропорту, який, за його словами, буде одним з найкращих в Україні.

З культурних заходів Львівщини, які плануються, М.Цимбалюк назвав перший джазовий фестиваль, який буде організовано у квітні і на який запросять музикантів з різних країн світу.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 17.02.2011 11:28
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися