Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


В Івано-Франківську вперше відбудеться Парад Наречених
ПРЕС-РЕЛІЗ
17.06.2010


16 липня 2010 року в Івано-Франківську вперше відбудеться Парад Наречених, на якому оберуть Тендітну, Екстравагантну, Апетитну, Невловиму та Досвідчену Наречених 2010 року.

Сценарій урочистої частини та нагорождення побудовані у формі «судового слідства» — справи про втечу наречених. Номінанток шукатиме «слідчий», а обиратиме «Суд присяжних» (глядачі).

«Ми запрошуємо всіх, хто хоче весело відпочити, незалежно від віку, статі, політичних переконань, соціального чи сімейного статусу. Жодна наречена не пожалкує, що взяла участь в параді. В програмі: рейд по кафе і ресторанам міста за рахунок організаторів, катання на лімузинах та мотопрогулянки з байкерами, цікаві конкурси та розваги. Переможниць чекають призи», — розповідає організатор Параду Наречених в Івано-Франківську Олеся Ткачик, головний редактор інформаційної агенції «Малакава».

Відкриття Параду заплановано 16 липня о 15:00 на площі біля Ратуші. Тут відбудеться розважальна програма, а також нагородження наречених в різних номінаціях. Після цього всі наречені з ведучим крокуватимуть центральними вулицями міста, візьмуть участь у фотосесії, потім на учасниць чекатиме фуршет в ресторані-партнері свята. Наприкінці Параду наречені кататимуться з байкерами та в лімузинах.

 «Ми раді, що в Україні почала формуватися команда однодумців, які хочуть втілювати у життя такі проекти як Парад Наречених. Адже такі гуманітарні заходи перш все позитивно впливають не лише на імідж міста, в якому проходять, але й на суспільство в цілому, формуючи його цінності», — розповів організатор Параду Наречених в Україні Дмитро Гломбінський.

Для участі у Параді потрібно зареєструватися. Надсилайте свої заявки на editor@malakava.com. Заявка повинна включати: Ваше фото з весільною сукнею (чи в ній), прізвище, ім‘я, мобільний телефон, місце проживання, місце роботи чи навчання, захоплення та бажання, а також чому Ви хочете прийняти участь в акції. Телефон для довідок — (0342) 559-444.

Детальніша інформація про свято на сайті Параду Наречених walkbride.com

***

Перший Парад Наречених в Україні пройшов у Львові 8 березня 2008 року. Тоді у цьому заході взяло участь понад 40 наречених, які пройшли парадом центральними вулицями міста. 

За більш детальною інформацією звертайтесь:
Прес-служба Параду Наречених
068 540 31 19
Категорія: Суспільство | Опубліковано: 17.06.2010 17:41
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися