Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


«Вголос» оновив дизайн та планує ввести нові рубрики
Логотип сайту "Вголос"Логотип «Вголосу»

Інтернет-видання «Вголос» (www.vgolos.com.ua) оновило дизайн свого сайту.

Купили кондиционер? А Вы знаете, что кондиционер — это техника, требующая правильного обслуживания. Иначе он очень быстро ламается. А ремонт кондиционеров, Киев стоит немалых денег. Разумнее периодически проводить его сервисное обслуживание. Услугу по обслуживанию кондиционеров в Киеве предоставляет компания «Реал Эйр»


Новий дизайн розробив Олег Слюсарчук. Програмну частину пише Артем Висоцький.

Найближчим часом на «Вголосі» також з’являться нові рубрики — «Вголос про життя» та «Вголос про спорт». Першу вестиме Наталка Лотоцька, другу, швидше за все, Гліб Ваколюк.

Про це та інше — у коментарі, який
«Прес-Центру» надала керівник «Вголосу» Ірина Марушкіна:

— «Вголос» оновив, точніше, зараз перебуває в стадії завершення роботи над оновленням дизайну головної сторінки, усіх рубрик, а також сервісів. Робота ця складна. Адже наш сайт – один із найстаріших у Львові, і за майже 10 років свого існування він вже декілька разів міняв дизайн. За цей час також мінялася і структура сайту. Зараз все це господарство потребує радикальної модернізації.

Отож, новий дизайн сайту розробив Олег Слюсарчук. Я йому щиро вдячна за відповідальне ставлення до роботи. Він уважно стежить за всіма етапами роботи і зараз завершує розробку дизайну сервісів. Програмну частуну виконує наш сисадмін Артем Висоцький. Саме з його приходом в нашу команду «Вголос» розпочав процес модернізації своєї програмної частини. Адже те, що доступно читачеві – це верхівка айсбергу сайту.   

Вже найближчими днями на «Вголосі» також з’являться дві нові рубрики — «Вголос про життя» і «Вголос про спорт». Редактором першої стала Наталка Лотоцька, яка свого часу починала на «Вголосі» свою журналістську кар’єру, а зараз повернулася в нашу редакцію. «Спорт», сподіваюся, буде вести журналіст «Львівської газети» Гліб Ваколюк. Він зараз працює в тестовому режимі, переговори з ним щодо остаточної співпраці ще тривають.

Плануємо модернізацію сайту завершити до кінця року. Наша мета – 10 тисяч хостів до Євро-2012, хоч, як на мене, хости не є показником реальної популярності та впливовості сайту. Адже «Вголос» не є конкурентом ні «Захід.нет», ні ЗІКу чи «Галінфо». Ми працюємо у своїй, вужчій, ніші, чітко зберігаємо свої пріоритети – інформація про Львів та область. Ми маємо свого читача і не збираємося від обраної концепції відходити найближчим часом.Так виглядає стартова сторінка оновленого "Вголосу"


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 05.07.2011 15:53
Ключові слова: життя, рубрики, спорт, редизайн, Вголос, Ірина МарушкінаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися