Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


«Високий Замок» і ЛОДТРК претендують на звання найсумлінніших платників податків року

 

ЗАТ "Видавничий дім «Високий замок» і Львівська обласна держтелерадіокомпанія стали переможцями регіонального туру всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2010».

Про це «Прес-Центр» повідомила прес-служба ДПА у Львівській області.

Також в сфері мас-медіа переможцем регіонального туру стало ТзОВ «Нова книга».

Загалом з Львівщини в другий тур конкурсу пройшли 28 суб’єктів господарської діяльності, що працюють в різних галузях економіки.

До участі в конкурсі допускалися платники податків, в яких відсутні податкові борги (недоїмка), які мають статус платника податку на прибуток підприємства на загальних підставах і в яких відсутні порушення податкового законодавства, доведені у судовому порядку.

Щоб отримати перемогу у Рейтингу, платники податків повинні будуть набрати максимальну кількість балів за показниками: співвідношення суми сплаченого податку на прибуток від отриманих доходів, повнота та своєчасність сплати податків, податкова дисципліна, рівень середньої заробітної плати на підприємстві, кількість робочих місць, перелік проведених соціальних програм і благодійних акцій, важливість господарської діяльності для регіону та національної економіки та сума сплачених податків.

Фінальна урочиста церемонія вшанування сумлінних платників податків відбудеться 19 травня 2011 року у Міжнародному центрі культури і мистецтв.


«Прес-Центр»

 

 

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 29.04.2011 13:15
Ключові слова: Високий Замок, конкурс, Львівська ОДТРК, сумлінний платник податківУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися