Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Визначено претендентів на звання «Медіа-партнер приймаючого міста Львів»
В п’ятницю, 25 лютого, закінчився перший етап міського конкурсу з визначення медіа-партнерів приймаючого міста Львова.

Як повідомила прес-служба Львівської міськради, конкурсна комісія вирішила до другого етапу конкурсу допустити газету «Експрес» і ЗАТ «Видавничий Дім «Високий замок», які представляють друковані ЗМІ Львова, та ПАТ «Телерадіокомпанія Люкс», ТОВ «Радіоінформаційний центр «Незалежність» – радіокомпанії.

Відповідно до умов конкурсу, для подальшої участі вибрані засоби масової інформації повинні подати власну пропозицію щодо висвітлення підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та інформацію про висвітлення підготовки до УЄФА ЄВРО 2012™ на сторінках видання (в ефірі радіо) починаючи з 2007 року.

Конкурсна пропозиція надсилається в запечатаному конверті зі супровідним листом на адресу департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради.

Кінцевий термін подачі пропозицій 7 березня до 18:00 год.

Довідка

Згідно з Угодою про проведення фінального турніру чемпіонату Європи™ УЄФА 2010/2012 з футболу, підписаною між Європейською спілкою футбольних асоціацій та Львівською міською радою щодо проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року, приймаюче місто Львів може обрати дві організації засобів масової інформації (друковану та радіомовну) як медіа-партнерів приймаючого міста. Це надасть засобам масової інформації ексклюзивне право на висвітлення підготовки та проведення турніру в приймаючому місті. Медіа-партнери зможуть асоціювати себе з приймаючим містом та заходами, які в ньому відбуваються.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 28.02.2011 15:42
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися