Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


З приходом Януковича «джинса» вже не є найбільшою проблемою ЗМІ – медіа-експерт
«Джинса» вже не є головною проблемою, тому що порушення в ЗМІ, які фіксують зараз, є наслідком централізованої інформаційної політики.

Таку думку висловив сьогодні під час круглого столу «Джинса» і журналістські стандарти» медіа-експерт, журналіст, автор сайту «Телекритика» Отар Довженко, передає «Вголос».

За словами Отара Довженка, завжди кількість порушень у ЗМІ, зокрема на телебаченні та у пресі, йшла за синусоїдою - під час виборчої кампанії вгору, в мирний період – вниз. Така сама ситуація спостерігалась протягом останнього п’ятиріччя.

«Так було до початку цього року, до перемоги Януковича. З моменту перемоги Януковича, а перед цим був пік передвиборчої кампанії, отже потім ця синусоїда мала піти вниз. Але ні, вона продовжує йти вгору весь цей час, причому з кожним місяцем кількість порушень в новинах зростає», - сказав Отар Довженко.

Отар Довженко також зазначає, що колись найбільшою проблемою була «джинса», але ті порушення, які експерти спостерігають в останні місяці мають уже трохи інший характер, що приводить до висновку, що «джинса» уже не є головною проблемою.

«Тому що ті порушення, які ми спостерігаємо зараз, є наслідком централізованої інформаційної політики, тобто певних «месиджів», які посилаються з Банкової, та наслідок тотальної соціальної самоцензури в плані, що журналісти та їх керівники отримують настанови щодо певного позитивного ставлення до влади, - розповів автор сайту «Телекритика». - На відміну від «темників», які були 2004 року, ця самоцензура заснована на загальних, абстрактних вимогах і вона є дуже небезпечна, бо вона повністю зв’язує журналістам руки».


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 24.11.2010 18:10
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися