Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Закарпатські журналісти та МТС випустили весняний номер «мобільної» газети
Оператор мобільного зв’язку «МТС Україна» у співпраці із закарпатськими журналістами випустив новий номер газети «Західний мобільний кур’єр».

Сьогодні побачив світ другий, весняний випуск газети «Західний мобільний кур’єр». Перший номер був підготовлений львівськими журналістами і вийшов друком у грудні 2009 року, з нагоди 15-ліття мобільного зв’язку в Західній Україні. Журналісти Закарпаття підтримали ідею оператора зробити випуски газети регулярними.

Більшість публікацій весняного випуску «Західного мобільного кур’єра» присвячені історіям з життя мешканців Закарпаття, пов’язаним з мобільними технологіями.

Журналісти показали цікаві грані побуту мешканців регіону, зокрема, те, як на них впливає мобільний зв’язок.

В газеті, зокрема, розміщено розповідь журналістки популярної закарпатської газети «Новини Закарпаття» Оксани Штефаньо про те, як за допомогою SMS можна передавати почуття.

В іншій публікації йдеться про те, як вперше в регіоні відомі столичні кардіологи та кардіохірурги консультували дітей з закарпатських сел за допомогою телемедицинської мережі, яку побудував МТС в співробітництві з Міністерством охорони здоров’я.

«Я думаю, Закарпаття обрали не випадково для випуску весняного номера «Західного мобільного кур’єра», – говорить Оксана Штефаньо. – В нас весна починається найраніше в Україні, тому автори публікацій передадуть усім весняний настрій сонячного Закарпаття. Це дуже гарна ідея – готувати регіональні випуски газет про нові технології. Цікаво робити репортаж про звичайну закарпатську сім’ю, але «під соусом» високих технологій: як вони використовують мобільний зв’язок, що це їм дає в сімейному житті. На мій погляд, читачам сьогодні бракує доступної інформації про цю сферу життя».

Також у весняному номері «Західного мобільного кур’єра»:

•    Рецепти ефективності бізнесу від уродженця Закарпаття, директора з маркетингу «МТС Україна» Василя Лацанича;
•    Навіщо мобільний телефон у ванні?
•    Результати опитування: як водії ставляться до розмов по телефону під час руху;
•    Яке місце займатиме мобільний зв’язок в житті людини – прогноз директора зі стратегічного маркетингу Групи МТС Гаррета Джонстона;
•    Історія виникнення та особливості розвитку в Україні технології бездротового швидкісного доступу в інтернет;
•    Вперше в Україні: мобільний гороскоп. Зорі радять, якими послугами мобільного зв’язку варто скористатися цього літа.

Газету «Західний мобільний кур’єр» можна отримати в усіх магазинах МТС в Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Хмельницькій, Тернопільській, Рівненській та Чернівецький областях, а у Львові – також і в магазинах дилерів.


«Прес-Центр»
Категорія: Україна | Опубліковано: 30.04.2010 16:44
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися