Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Влада


Захоплення землі в центрі міста
ПРЕС-РЕЛІЗ
23.09.2011


Близько двох років тому громадянином, що проживає за адресою: м. Львів, вул. Тютюнників, 4 було незаконно захоплено 8 соток землі у СШ № 28. Незрозуміло чому протягом двох років не було ніякої реакції ні зі сторони школи, ні зі сторони районної адміністрації.

Відтак, батьки учнів СШ № 28 з колективною заявою звернулися до депутата від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» виборчого округу №4, Анатолія Країнського, щодо самовільного захоплення території СШ № 28.

На незаконно захопленій частині шкільного спортивного майданчика було зроблено дорогу, мурований паркан з цегли, поставлені ворота для заїзду машини. На незаконному паркані поставили табличку «Не вилазь, уб’є». Також мешканцем  було встановлене блокове перекриття, що на 1,5 метри вище за дозволену висоту.

Як зазначив депутат - свободівець Анатолій Країнський: «Мешканець самовільно будував, а директор школи № 28 та Галицька районна адміністрація закривали очі на незаконні дії».

Депутат ВО «Свобода» Андріян Гутник, який регулярно проводить прийом громадян у СШ № 28 наголосив на тому, що негайно потрібно звертатись в Прокуратуру та Службу безпеки України щодо незаконного захоплення землі.

Категорія: Влада | Опубліковано: 23.09.2011 16:53
Ключові слова: захоплення землі, школа №26, Андріян Гутник, Тютюнників, ВО СвободаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися