Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Культура


«Заньківчани» підготували останню прем’єру театрального сезону
ПРЕС-РЕЛІЗ
06.07.2011


Національний театр ім. М. Заньковецької презентує останню прем’єру 93 театрального сезону — виставу «Останній гречкосій».

Режисер-постановник – Орест Огородник
Художник-постановник – Мирон Кипріян  
У головних ролях: н. а. України Я. Юхниціький, н. а. України Д. Зелізна, н. а. України П. Бенюк, н. а. України Є. Федорченко, В. Копоть, Н. Московець тощо.

Дні прем’єри: 10, 12, 15, 20 липня

Час: 18:00 год.

Ця вистава особлива і не повторна, адже її автором і режисером є людина, якій болить за нас – українців. Мова йде про Ореста Огородника, відомого усім творця «Кризи», яка з великим успіхом, вже протягом 2-ох років іде на сцені нашого театру.

Вистава, яку цього разу пропонує до перегляду Орест Огородник, неоднозначна та різноманітна, як людське життя. Проблематика п’єси  виходить за межі однієї родини, однієї сім’ї.  Тема зачіпає поняття, які формують національну свідомість та ідентичність кожного з нас. Мова йтиме про землю, як символ нації, землю, як складову формування держави та державності.

Чи вміємо ми визначати пріоритети, які формують нас, як націю? Чи здатні ми зрозуміти і почути один одного? Що дорожче гроші чи родина? Кого ми шукаємо і що знаходимо? Що таке любов? Що таке сім’я? За що ми боремось? Це запитання, що постійно кружляють у просторі над нашими головами, як ворони. Це запитання до нашого сумління, до нашої свідомості, до нашого серця. Запитання, які неодноразово кожний з нас хоч раз в житті, але промовляв.

Запрошуємо Вас переглянути нову історію про нас самих, про те, що ми робимо, коли відключається серце і душа, а прорахунок та гроші стають нашими поводарями та божками.
    
«Останній гречкосій» - лакмусовий папірець, ідентифікатор нашої громадянської, суспільної та життєвої позиції.


Галканова Олеся
Керівник бюро (прес-служба, сайт, PR)
НАУД театр ім. М.Заньковецької
Категорія: Культура | Опубліковано: 06.07.2011 08:24
Ключові слова: театр Заньковецької, прем'єра, Останній гречкосійУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися