Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Журнал «Anturazh» опублікував рейтинг найвпливовіших жінок львівського телепростору
Новий львівський глянцевий журнал «Anturazh» у своєму першому ж номері опублікував рейтинг найвпливовіших жінок місцевого телепростору.

Перше місце у рейтингу посіла Параскевія Дворянин, ведуча програми «Репортер» (ТРК «Люкс»).

Вона найвпливовіша з-поміж найвпливовіших, тому що водить дружбу з міськими чиновниками і навіть особисто з міським головою Львова Андрієм Садовим, пояснюють упорядники рейтингу.

На другому місці — Ірина Венгрін-Климович, ведуча розважального шоу «Кадрики» на «УТ-Захід». Тому що батько її чоловіка — це саме той Климович, що очолює Львівську обласну державну телерадіокомпанію.

На третьому місці — Ксенія Ліардо, ведуча програм «Ковток-шоу» та «Смачно із Ксенією Ліардо» («НТА»). «До кола людей, з якими спілкується і дружить відома телеведуча, можна зарахувати відомого політика та підприємця Петра Писарчука, бізнесмена Володимира Котеляка, директора телеканалу НТА Віталія Біленя, президента Гільдії рестораторів Львова Марка Зархіна», — пише «Anturazh».

Четверте місце зайняла Зоряна Детчак, ведуча програм «Вісник» та «Про тиждень» («12 канал»). Вона, як і Ірина Венгрін-Климович, пов’язана родинними зв’язками з гендиректором ЛОДТРК.

Замикає топ-5 Наталя Волосацька, спецкор телеканалу «1+1» у Львові. Її впливовість журнал пояснює тим, що Наталка інформує про події, що відбуваються у Львові, на всю Україну. 


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 01.07.2010 18:56
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися