Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Світ


Журнал Popular Mechanics почав заробляти на футболках зі своїми ілюстраціями

Обкладинка Popular Mechanics

 

108-літнє науково-популярне видання знайшло нове джерело доходу. Журнал, відомий своїми науковими ілюстраціями - схемами механізмів, футуристичними ескізами - вирішив продавати з ними футболки, повідомляє Korrespondent.net.

 

Поки що в експерименті бере участь лише американське видання журналу - кілька десятків дизайнів футболок продаються через мережу магазинів одягу Old Navy. Більшість з них розраховані на дітей і підлітків.

 

У разі успіху експеримент буде проводитися і в інших країнах, де видається журнал. Зокрема, своє видання Popular Mechanics є в Росії.

 

Особливий акцент буде зроблено на ілюстраціях 50-60-х років. При цьому видання розраховує не на ностальгію. У ці роки особливо популярною була тема майбутнього, багато проілюстрована моделями міст, транспортних засобів та космічних поселень, поява яких тоді очікувалося протягом найближчих десятиліть. Зараз ці мрії середини століття отримали назву "ретрофутурізм" - цю тему досліджують ряд популярних блогів. Подібні зображення і збирається продавати Popular Mechanics.

 

Нагадаємо, конкуренція з інтернет-сайтами та економічна криза змушують друковані видання або шукати нові способи заробітку, або закриватися.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Світ | Опубліковано: 19.01.2010 18:21
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися