Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Журнал «RIA-Львів» представив рейтинг найвпливовіших людей Львова
Глянцевий розважально-інформаційний журнал «RIA-Львів» визнав найвпливовішою людиною у Львові міського голову Андрія Садового.

Рейтинг Топ-50 найвпливовіших людей Львова видання представило сьогодні, 21 жовтня, передає Вголос.

До першої десятки найвпливовіших увійшли також голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль (2 місце), голова Львівської обласної організації «Фронту змін», колишній банкір Степан Кубів (3 місце), голова правління ВАТ «Львівобленерго» Володимир Матвіїшин (4 місце), керівник компанії «Укренерго» Тарас Керницький (5 місце), начальник «Львівської залізниці» Богдан Піх (6 місце), голова львівського осередку партії «УДАР» Ярослав Гінка (7 місце), голова Асоціації роботодавців Львівщини Зеновій Бермес (8 місце), народний депутат Петро Писарчук (9 місце) та лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок (10 місце).

За словами головного редактора «RIA-Львів» Всеволода Поліщука, рейтинг був укладений на основі експертних оцінок. Однак яких експертів було залучено до роботи над рейтингом ні він, ні комерційний директор журналу і керівник проекту «Топ-50 найвпливовіших у Львові» Віталій Новосад не уточнили, так само, як і критеріїв, за якими здійснювався добір.

На запитання журналістів, чи задоволені герої рейтингу результатом та чи пропонували гроші, аби піднятися вище по списку, Всеволод Поліщук відповів, що не всіх з них ще бачили рейтинг і, відповідно, навіть не знають, хто на якому місці.

Нагадаємо, у вересні інформагентство «Медіастар» представило рейтинг Топ-100 найвпливовіших людей Львівщини. Рейтинг був поділений на категорії. У категорії «Політика» І-ше місце зайняв Олег Тягнибок, у категорії «Влада» - Василь Горбаль, у категорії «Бізнес» - Петро Писарчук, у категорії «Культура» - о. Дмитро Блажейовський. Найвпливовішим серед громадських діячів було названо історика і публіциста Ілька Лемка, а найбільш впливовим з-поміж працівників ЗМІ стала головний редактор газети «Високий замок» Наталія Балюк.

«RIA-Львів», за інформацією його видавців, - перший у Львові глянцевий щомісячний журнал, що виходить у світ з кінця 2004 року. У вересні 2009 року змінилися концепція, тематика та оформлення видання. Оновлений журнал на своїх сторінках акцентує увагу на житті Львова та львів’ян.

Повний перелік номінантів рейтингу дивіться тут.


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 21.10.2010 16:07
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися