Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Журнал «Власний бізнес» оголосив другий конкурс на найкращих підприємців
Журнал «Власний бізнес» оголосив другий відкритий конкурс-рейтинг підприємців Західної України «Топ-10. Власний бізнес», передає «Прибуток».

На відміну від минулого року, цьогоріч усі, хто захоче взяти участь у конкурсі, змушений буде заплатити організаційний внесок у розмірі 399 гривень. За словами організаторів, це дозволить зробити конкурс чесним і не «продавати» місця у рейтингу.

«У світі уже давно існує практика, коли усі учасники рейтингу чи конкурсу вносять певну суму за можливість бути в ньому представленими, хоча це жодним чином не гарантує перемоги. Сплата оргвнеску дає організаторам можливість мати власний бюджет на проведення заходу, зробити його справді незалежним і на високому рівні», — зазначив головний редактор журналу «Власний бізнес» Андрій Максимук.

Голосування за учасників конкурсу стартує 25 січня 2012 року на сайті vlasbiz.net. Офіційне оголошення переможців відбудеться на початку березня наступного року.

Бізнесмен, який стане головним переможцем «Топ-10. Власний бізнес», отримає ексклюзивне інтерв’ю в журналі та низку інших призів від партнерів та спонсорів конкурсу.

Результати попереднього конкурсу «Топ-10. Власний бізнес» можна переглянути тут.


«Прес-Центр»

***

Спонсор новини: «Альпарі» — компанія року на ринку forex
Категорія: Львів | Опубліковано: 19.12.2011 21:01
Ключові слова: конкурс, Андрій Максимук, Топ-10, Рейтинг, власний бізнес, підприємціУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися