Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Журнал «Власний бізнес» оголосив конкурс франшиз
Львівський журнал «Власний бізнес» у партнерстві з Федерацією розвитку франчайзингу України оголосили про початок всеукраїнського конкурсу франшиз.

Про це «Прес-Центр» повідомила Наталія Кавулич, представниця медіа групи «Промінфо», яка видає «Власний бізнес».

«Нашою метою є організувати всеукраїнський конкурс, адже за останні 3-4 роки в Україні франчайзинг, попри відсутність законодавчої бази, почав активно розвиватися»
, — зазначив головний редактор журналу «Власний бізнес+Франчайзинг» Андрій Максимчук.

На сьогодні в Україні працює близько 350-400 активних франчайзингових систем, додав він.

Попри це, за його словами, франчайзинг в нашій країні ще масово не проник у всі сфери бізнесу. Тому журнал виділив номінації лише для найпопулярніших для франчайзингу видів бізнесу: «Франшиза закладу громадського харчування», «Франшиза у сфері торгівлі», «Франшиза у сфері туризму», «Франшиза у сфері стріт-фуду» і «Франшиза у сфері послуг».

Окремо виділено номінацію «Франшиза з невеликими інвестиціями».

Для мереж, які активно і стрімко розвиваються, «Власний бізнес» виділив ще одну номінацію — «Франшиза, яка динамічно розвивається».


«Прес-Центр»

***

Platilka.com.ua — новый игрок на рынке электронных платежей. Платежные системы типа WebMoney и PayPal стают все больше популярные среди украинцев. Ведь это очень удобно — оплатить через интернет услуги стационарной связи, Интернета, телевидения. Та же оплата услуг мобильной связи с использованием систем платежей осуществляется очень просто: покупаете платежную карту, пополняете свой электронный счет и в любое удобное время проводите оплату. Кстати, абонплата за пользование платежной системой «Platilka» не взымается.
Категорія: Львів | Опубліковано: 25.10.2011 16:17
Ключові слова: конкурс, Андрій Максимчук, Промінфо, Наталія Кавулич, журнал, франчайзинг, власний бізнесУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися