Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Журналіст «Еха Москви» Матвій Ганапольский дасть у Львові майстер-клас
24 березня Магістерська програма з журналістики Українського католицького університету запрошує на майстер-клас журналіста радіо «Ехо Москви» Матвія Ганапольського.

Інформація про майстер-клас розміщена на сайті УКУ.

Тема майстер-класу – «Виклики сучасним медіа»

Початок – о 14.00. Модератор – Володимир Павлів.

Майстер-клас проходитиме за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35а, конференц-зал (філософсько-богословський факультет УКУ).

Довідка.

Матвій Ганапольський – журналіст радіо «Ехо Москви», режисер, письменник.

Народився 1953 року у Львові.

З 1991 року працює на радіо «Ехо Москви», де є автором рейтингових програм «Реплика», «Клинч», «Я – Ганапольский», «Разворот», «Бунт „Хорьков"».

Автор телевізійних проектів «Бомонд» (ОРТ), «Игры гладиаторов» (РТР), «Детектив-шоу» (ТВ-6, ОРТ, ТВЦ), «Цивилизация» (ПИК).

Лауреат низки престижних російських журналістських премій, зокрема премії Міжнародної конфедерації журналістських спілок, премії «Золотий Овен», «ТЭФИ», «Телегранд», Премії Москви.

Автор книжок «Кисло-сладкая журналистика», «Правосудие для дураков, или Самые невероятные судебные иски и решения», «Чао, Италия», «Самый лучший учебник журналистики».

«Кисло-сладкую журналистику» можете качнути звідси. У ній Ганапольський у легкій розповідній манері ділиться своїми міркуваннями про те, як визначити, є в людини хист до журналістики, з чого почати кар’єру, де краще працювати — в столиці чи у провінції, як себе «розкручувати», як ставитись до співпраці з владою і так далі


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 21.03.2012 19:05
Ключові слова: майстер-клас, УКУ, Ехо Москви, Матвій ГанапольськийУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися