Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Журналіст «Газети Виборчої» розповість, як писати справжні репортажі
12 березня ц.р. в рамках «Школи репортажу» магістерська програма з журналістики УКУ запрошує на майстер-клас репортера польської «Газети Виборчої» Яцека Гуґо-Бадера. Тема майстер-класу – «Що робить репортаж репортажем?».

Оголошення про майстер-клас розміщене на сайті УКУ.

Майстер-клас проходитиме за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35а, конференц-зал (філософсько-богословський факультет УКУ). Початок – о 12.00. Модератор – Володимир Павлів.

Яцек Гуґо-Бадер – журналіст, репортер, мандрівник.

Педагог за освітою, викладав у спеціалізованій школі, а також працював у бакалійній крамниці, вантажив вагони, важив поросят на приймальному пункті, консультував молодят у службі шлюбних консультацій, керував дистриб’юторською компанією.

Увесь цей час належав до антикомуністичної опозиції. 1990 року став журналістом провідної польської газети «Gazeta Wyborcza». Спеціалізується на колишньому СРСР. Писав про центральну Азію, Китай, Монголію й Тибет, який об’їздив на велосипеді.

«Репортер року» в Польщі у 2004 році.

Українською мовою перекладена книжка репортажів Яцека Гуґо-Бадера «Біла гарячка».

«Біла гарячка» – це репортажі зі світу соціальних низів колишнього Совєтського Союзу. Автор мандрує Москвою, азійською частиною Росії, Донбасом, Кримом, Придністров’ям, пірнаючи на саме дно людського життя.

«Школа репортажу» є спільним проектом для молодих журналістів Польського інституту в Києві, Українсько-польського журналістського клубу «Без упереджень» та магістерської програми з журналістики УКУ за фінансового сприяння МФ «Відродження».


«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 07.03.2012 14:56
Ключові слова: репортаж, Яцек Гуго-Бадер, Gazeta Wyborcza, майстер-клас, школа репортажуУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися